Rege și căldărar
Zilele romilor se desfășoară sub atenta supraveghere a lui Florin Cioabă.
În preziua venirii romilor din toată țara, care cu vase de rachiu, care cu vechituri, care cu scocuri, din Mercedesul său, Florin Cioabă diriguia dispunerea acestora în front. Adică, de ce unii să primească locuri bune și alții să fie lăsați în colțuri unde nu calcă picior de mușteriu? Dar regele a decretat: fiecare să plătească taxe, după cât de bun e locul.
vizualizari:
Arhiva
Ultimele comentarii
Pentru noi: Chiar doriti sa stiti cu cine sa votati? Chiar v-ar interesa o parere a unei persoane care va vorbes...»»»
Generatia tanara: Degeaba comentati asa virulent si consumand foarte multa energie, solutia este doar una singura Bond...»»»
marius: sunteti de comedie....sincer....»»»
@The Observer: Cred ca in cazul tau filmul bate viata! Cu singuranta analiza ta de 1 leu si 75 de bani este eronata...»»»
Z.Matei: Venim si noi bravo baieti!...»»»
ochila: pentru ce sa mai iasa odata scuipa in san!...»»»
bibicu: Scumpule, iubitule, sincerule, “studentule” ! Cei care te platesc (sau te penibilizezi pe gratis...»»»
leonnida: sunt acei oameni de nimic care protesteaza care i-si vad spulberate acele privilegi date de vladimir...»»»
socialistul: Condoleante familei Cozac. Suntem alaturi de familia indoliata. Un fost balantist...»»»
silviana: bravo un om cu capul pe umeri o sa radeti dar nu peste mult timp dupa alegeri o sa plangeti sa va a...»»»




Fii primul care comentează!
Din acelaşi domeniu:
Pasionat de raliuri
Secretul șoferului Johannis
Noroc cu baschetul!
La soare, la cramă
Noul Mercedes al lui Troancă
La soare, la fotbal, la o sămânţă…
Schiori de frunte
Uniunea pălăriilor social-liberale
Silviu Purcărete şi Andriy Zholdak, spectatori la TNRS