Sâmbătă,
28.05.2022
Acum
0°C

PD-L creste in sondaje, sustine Videanu

Prim-vicepreşedintele PDL, Adriean Videanu, a declarat, ieri, la TVR, că, în ultimele două luni, PD-L a crescut cu câte un procent pe săptămână, înregistrând astfel o creştere de 8%. "Eu am constatat un lucru, având mai mult timp liber în momentul de faţă, stând la partid, vreau să vă spun că, în ultimele opt săptămâni, PDL a crescut opt procente. În fiecare săptămână un procent şi am încercat să ne dăm şi noi explicaţii", a spus democrat-liberalul, citat de NewsIn. Videanu a opinat că oamenii au creditat din nou cu încredere PD-L, deoarece Opoziţia nu a venit cu nicio soluţie.

Urmăriți-ne pe Instagram / Facebook / YouTube

Vizualizari: 196

Comentarii

13 comentarii

danny

Acum 11 ani

a uitat porcul sa spuna, ca aceasta crestere e cu semnul \"-\" in fata!
Raspunde

Ina

Acum 11 ani

O,Doamne,atata ipocrizie si josnicia,rar iti este dat sa vezi,mi-e scarba de acesti nenorociti.Oare cine ii mai crede?
Raspunde

Cine ii crede?

Acum 11 ani

Draga Ina stii cine, sibienii nostri o sa vezi cum in fata la 1 milion o sa ii voteze. Eu sper sa MA INSEL! dar nu cred
Raspunde

M-AM SATURAT

Acum 11 ani

creste pd-l, asa cum face si marmura de pe centrul financiar livrata de firma lui videanu. adica CADE
Raspunde

ioio

Acum 11 ani

\"PD-L creşte în sondaje, susţine Videanu\"---> Hahahhahahahha, ahahaha,ahhahaha,ahahaa ! @toti sibieni : Luati-le milionu care il dau mita si votati contra lor !
Raspunde

anail

Acum 11 ani

E normal sa cresca, schimbarile sunt intradevar dureroase, si necesita curaj din partea celor care le aplica precum si sacrificiul procentelor in sondaje, dar romanii sunt inteligenti si incet incet o sa recunoasca, ca erau absolut necesare !...... Iar opozitia ar face bine sa vina cu ceva constructiv, nu distructiv.... sa pastreze balamucul in interiorul partidului lor
Raspunde

PT ANAIL

Acum 11 ani

IP- ul tau baiete/fetito e de la sediul pdl de pe Balcescu.
Raspunde

Ina

Acum 11 ani

Incet ,incet mai apare cate un fraier cu explicatii gen Videanu,Crestere?Unde?In buzunarele cui?CURAJ?Asta-i culmea,curaj iti trebuie sa-ti bati joc de o tara intreaga,si noi sa-i intelegem?O,Doamne!
Raspunde

:)

Acum 11 ani

e si normal pentru ca e singurul partid care duce greul crizei si lume deja vede cum lucrurile incep sa miste...pacat ca unii nu au inteles masurile de austeritate ...macar a fost cineva cu capul pe umeri asumandusi-le
Raspunde

siby

Acum 11 ani

probabil ca si-a numarat toate tarfele din tinerete si angajatii demisi de la firmele sale. ne doare\'n cot (ca sa nu zic altundeva) de cresterea lor sau de caderea altora. se vede mai bine in nivelul de trai! nici nu ar trebui sa ne mai agitati cu astfel de stiri nesimtite.
Raspunde

negru de fum

Acum 11 ani

minte papagalul asta portocaliu la fel de tare cum mint si psd-istii, si pnl-istii, si udmr-istii, si forumul nemtalailor. io m-am scos din criza asta pentru ca impletesc placutul cu utilul, sug puIa si ma frig la gaoz fara alifie.
Raspunde

Dody

Acum 11 ani

bravo negru de fum :))))
Raspunde