Joi,
06.05.2021
Parțial Noros
Acum
11°C

Deputat la al doilea mandat, prima oară cu metroul. ”O surpriză plăcută”

Deputat la al doilea mandat, prima oară cu metroul. ”O surpriză plăcută”

Deputatul liberal Mircea Cazan a postat pe facebook fotografii cu prima lui călătorie cu metroul prin București. Imaginile au fost urcate de către soția sa, iar politicianul mărturisește că s-a pregătit pentru ce e mai rău, însă a avut o surpriză plăcută. ”M-am plimbat cu metroul ieri, să văd cum e treaba cu transportul prin București. E mai curat decât m-am așteptat. E într-adevăr capitală europeană. Eu am fost chiar săptămâna trecută la Viena cu metroul, am fost la Munchen, prin toată lumea, dar mai puțin în București și am avut o surpriză plăcută legată de mersul cu metroul prin capitală. Nu am fost la orele de vârf, recunosc”, a mărturisit Cazan.

Copreședintele PNL Sibiu, Mircea Cazan, se află la a doilea mandat de parlamentar.

mircea cazan

Alin Bratu

de Alin Bratu

Politic
Telefon:
0745 590 991

alin[at]turnulsfatului.ro

Comentarii

15 comentarii

cozma

Acum 5 ani

da este la al doilea mandat si reprezinta interesele bucurestenilor. Oare cu autobuzul nr 10 din sibiu de cand nu s-a mai plimbat?
Raspunde

mentalist

Acum 5 ani

maimutoi!!
Raspunde

Mircea Cazan

Acum 5 ani

Buna ziua d-le Cozma, In SIbiu de obicei ma plimb pe jos, cu bicicleta,cu rolele sau taxi. Dar din respect pentru dvs. am sa incerc si autobuzele din SIbiu.
Raspunde

klaus

Acum 5 ani

Tu-ti ***** de golan!!!
Raspunde

Cetateanul care nu poate fi pacalit

Acum 5 ani

Inseamna ca si-a vandut Cazan Tesla si are bani de metrou,,,
Raspunde

RoadWorks

Acum 5 ani

Un nesimțit și un parvenit! Auzi, se plimbă prima dată-n București cu metroul. După Viena, Munchen și toată lumea. Ar trebui să vă fie rușine d-le. cameleon politic!
Raspunde

nik

Acum 5 ani

ce penibil. se vede ca se apropie campania electorala.
Raspunde

neamtu

Acum 5 ani

Extraordinara coincidenta cum v-ati gandit dvs. sa luati metroul tocmai in perioada asta tulbure a coloanelor oficiale folosite abuziv de alesii tarii. Lasand gluma deoparte este neautentic si chiar penibil acest exercitiu de imagine pe care l-ati incercat. Mai ales replica "am fost in Viena si München cu metroul dar niciodata in Bucuresti" a pus capac, in conditiile in care sunteti de ceva vreme in capitala. Nu pot decat sa va recomand sa folositi metroul si autobuzul 5-6 luni si apoi poate veti avea un dram de credibilitate. Altfel asemenea iesiri se incadreaza doar la categoria "oportunitati electorale" de care poporul s-a saturat pana peste cap.
Raspunde

adi

Acum 5 ani

Ce "mare realizare" parca a fost pe luna! Jalnic!!
Raspunde

wwww

Acum 5 ani

Jalnic putin spus!
Raspunde

Eu

Acum 5 ani

Asta-i stire?!?
Raspunde

NICOLAE

Acum 5 ani

cel mai mare ziarist Alin Bratu.
Raspunde

bou de impung

Acum 5 ani

vrea sa ne arate ca el nu foloseste coloana oficiala. penibil de jenanta incercarea
Raspunde

blotiu catalin

Acum 5 ani

Domnule deputat ma uit la foto dvs.la metrou in statie si vad ca v-au crescut pene colorate.Cred ca stiti vorba aia "pe langa ca esti prost mai si semnalizezi ca sa vada lumea".Nu mai zi la nimeni ca esti din SIBIU.
Raspunde

S Geo

Acum 5 ani

Domnule, este cel putin lipsit de bun simt sa faci pe cineva prost, indiferent ce statut are ! Faceti dovada ca exact in categoria pe care o ironizati, va incadrati.
Raspunde