Marţi,
27.09.2022
Partial Noros
Acum
20°C

Iohannis, vacanță pe schiuri la Păltiniș

Iohannis, vacanță pe schiuri la Păltiniș

Preşedintele României, Klaus Iohannis, s-a distreat pe pârtiile din Păltiniş, în ultima zi din an.Președintele a fost surprins de turiști în clăpari, pe schiuri şi foarte zâmbitor, scrie Digi24.ro. Între mai multe ture pe pârtia de schi, Iohannis a făcut mai multe fotografii cu turiștii.

YThhNTBjMjk5ODFmMzhhODE2NjUxNDFjOTMwNDM=.thumb

Ai fost martorul unui eveniment care crezi că ar merita să fie prezentat în ziar?
Folosește modulul de sesizări din TS App, aplicația de mobil Turnul Sfatului, iar noi vom prelua și aprofunda subiectul.
Descarcă aplicația de aici: https://tsfatului.app.link/download

Urmăriți-ne pe Instagram / Facebook / YouTube

Alin Bratu

de Alin Bratu

Politic
Telefon:
0745 590 991

alin[at]turnulsfatului.ro

Comentarii

10 comentarii

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Penibill Clinton

Acum 3 ani

Ahahaaah, surprins... Ahahahaa, surprins... Aaahahha, surprins... Ghici ce urmeaza, sa nu te surprinda!!!
Raspunde

Cosmo

Acum 3 ani

Las ca si Dragnea s-o fi dus la Teleorman.... sa fure ce mai au aia pe-acolo... slanina din pod, gainile din ograda, muraturile. Ca acasa.
Raspunde

Robin hood

Acum 3 ani

E, na Dragnea se duce prin tari exotice, sparge 50 de mii de euro pe weekend, apare dupa aia la latrina 3 pozand in haiducul saracilor, va dau pensie si pita saracilor hahaha
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Hai pa

Acum 3 ani

Penibil ai fost, penibil ai ramas..stiai ca mai nou prostia se masoara in #rez? Tu iesi din scala!
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Zexe

Acum 3 ani

Bă, da' când se culcă își dă jos schiurile?
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Laura Atodiresei

Acum 3 ani

Doar cei bogati si alesi de divinitate merg la Paltinis, unde e mai frumos ca la St. Morritz si Innsbruck!
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Andrei

Acum 3 ani

Schi si excursii pe insule exotice plus o incapatanare crasa fata de guvernul legitim al tarii,asta e presedintele!
Raspunde

Vanga

Acum 3 ani

Guvernul legitim al asistatilor social vii si morti din Teleorman si Olt, care au votat in proportie de 150%. Poti sa o respecti tu, pe doamna dancila, toader sau domnul dinti murdari aka seful lor + clanurile de nespalati, dar nu cere si altora.
Raspunde