Duminică,
07.06.2020
Innorat
Acum
16°C

Iohannis, vacanță pe schiuri la Păltiniș

01 Ianuarie 2019 18:33

Iohannis, vacanță pe schiuri la Păltiniș

Preşedintele României, Klaus Iohannis, s-a distreat pe pârtiile din Păltiniş, în ultima zi din an.Președintele a fost surprins de turiști în clăpari, pe schiuri şi foarte zâmbitor, scrie Digi24.ro. Între mai multe ture pe pârtia de schi, Iohannis a făcut mai multe fotografii cu turiștii.

YThhNTBjMjk5ODFmMzhhODE2NjUxNDFjOTMwNDM=.thumb

Alin Bratu

de Alin Bratu

Politic
Telefon:
0745 590 991

alin[at]turnulsfatului.ro

Comentarii

10 comentarii

Andrei

Acum 1 an

Schi si excursii pe insule exotice plus o incapatanare crasa fata de guvernul legitim al tarii,asta e presedintele!
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

yyy

Acum 1 an

de cand e Paltinis o insula exotica? asta doar daca nu vrei sa spui ca era parte din vechea Antlantida si de fapt omenirea a inceut cu dacii
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Vanga

Acum 1 an

Guvernul legitim al asistatilor social vii si morti din Teleorman si Olt, care au votat in proportie de 150%. Poti sa o respecti tu, pe doamna dancila, toader sau domnul dinti murdari aka seful lor + clanurile de nespalati, dar nu cere si altora.
Raspunde

Laura Atodiresei

Acum 1 an

Doar cei bogati si alesi de divinitate merg la Paltinis, unde e mai frumos ca la St. Morritz si Innsbruck!
Raspunde

Zexe

Acum 1 an

Bă, da' când se culcă își dă jos schiurile?
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Robin hood

Acum 1 an

E, na Dragnea se duce prin tari exotice, sparge 50 de mii de euro pe weekend, apare dupa aia la latrina 3 pozand in haiducul saracilor, va dau pensie si pita saracilor hahaha
Raspunde

Hai pa

Acum 1 an

Penibil ai fost, penibil ai ramas..stiai ca mai nou prostia se masoara in #rez? Tu iesi din scala!
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Cosmo

Acum 1 an

Las ca si Dragnea s-o fi dus la Teleorman.... sa fure ce mai au aia pe-acolo... slanina din pod, gainile din ograda, muraturile. Ca acasa.
Raspunde

Penibill Clinton

Acum 1 an

Ahahaaah, surprins... Ahahahaa, surprins... Aaahahha, surprins... Ghici ce urmeaza, sa nu te surprinda!!!
Raspunde