Marţi,
07.07.2020
Parțial Noros
Acum
22°C

Mircea Badea, făcut KO în 5 secunde. Imagini șocante

02 Februarie 2019 17:18

Mircea Badea, făcut KO în 5 secunde. Imagini șocante

Realizatorul TV, Mircea Badea, a fost făcut knock-out într-un meci demonstrativ de kickboxing contra lui Teodor „Tedi” Emi, celebrul motociclist cu care se bătuse și în trecut. În startul meciului, Mircea Badea a primit o lovitură dură, care l-a făcut KO, având nevoie de intervenția medicilor. Imaginile au fost live pe facebook-ul motociclistului, scrie gsp.ro.

https://youtu.be/l3R6ehO8k0M

 

Alin Bratu

de Alin Bratu

Politic
Telefon:
0745 590 991

alin[at]turnulsfatului.ro

Comentarii

14 comentarii

Inspectorul Javert

Acum 1 an

Doi circari penibili .Teodor despre care am înțeles că este luptător de profesie are ,,curajul " să se lupte în ring cu propagandistul de succes al PSD -ului .De cealaltă parte Badea care se crede Dumnezeu pe pământ dar şi-a pierdut demult simțul ridicolului şi acceptă din cauza "egoului" pe care îl are o luptă care este pierdută din start .
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

cassius clay

Acum 1 an

Macar Mirciulica a avut curaj sa intre in ring. Voi care va dati cu parerea ati fi avut curalul lui s-o luati in freza?
Raspunde

Pesedistu din fundu teleormanului

Acum 1 an

Circar e unul singur. Un pesedist adevarat, prost si pupator de funduri, de varan sau teleorman, Mirciulica.
Raspunde

Scribul

Acum 1 an

Pai ba e stire... ca unul dintre ei, ala care si-o ia la trompeta, e mare critic si prostitor de batrani pe la otv-ul ala de antena 3.. nu ca 1 si 2 ar fi mai bune, ca tot doua mizerii sunt si alea. Asa poate intelege lumea cat de penibil si de prost e, acest individ...pentru cine n-a inteles inca.
Raspunde

Cititescu

Acum 1 an

"PROSTIA ARE TALENTUL DE A FI INSISTENTA" (Alfred Camus). Prostul asta a mai luat odata bataie, dar a vrut revansa! Din pacate pentru el, in ring se ia in gura, nu se da din gura ca in studiourile televiziunilor care-l accepta.
Raspunde

un om de bine

Acum 1 an

Citicescu nu prea citesti, desi te dai cititor! E Albert Camus, nu ALfred Camus. Mai pune mana pe o carte si lasa citatele de pe internet!
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

dancp2

Acum 1 an

asta-i stire?niciunul din cei doi nu sint vedete,politicieni ci doar.........
Raspunde

Pesedistu din fundu teleormanului

Acum 1 an

As plati 1000 euro bilet sa vad toti halitorii de rahat de la latrina la un loc contra motociclistului!!!! Ha ha
Raspunde

@@@

Acum 1 an

N-ai tu cu tot neamul 1000 de euro!
Raspunde

Boul Bălții

Acum 1 an

Iar se crede zmeu, martalogu' ala de Badea ? Nu mai pun babele botu' la latrina 3 si s-a gandit sa se reprofileze ? :D ..daca asta e cazul, atunci sa-i dea cineva o matura, sa faca niste curatenie prin Bucuresti ca si-asa e jeg peste tot si cam aia i-e vocatia oricum. Mult mai respectabila decat ce face de fel, oricum.
Raspunde

kokos

Acum 1 an

Bai , ce mai papagal e mirciulica asta , la tv si pe feisbuc e mare si tare , in ring e o gaina fricoasa! Felicitari!
Raspunde

KO !!!

Acum 1 an

Votez ca videoclipul cu KO lui Badea să fie ... promovarea psd-ului in campaniile electorale în care motociclistul sa fie poporul român.
Raspunde