Marţi,
02.03.2021
Parțial Noros
Acum
1°C

VIDEO A depășit trei mașini și a fost la un pas să cadă în râpă. S-a întâmplat pe drumul spre Păltiniș

VIDEO A depășit trei mașini și a fost la un pas să cadă în râpă. S-a întâmplat pe drumul spre Păltiniș

Șoferul unei Dacii Logan înmatriculată în Sibiu a fost la un pas de a ajunge cu mașina în râpă, după ce a depășit trei mașini și nu a mai putut păstra controlul direcției.

Din imaginile trimise de un telespectator televiziunii Digi24, se poate observa cum un șofer depășește cele trei autovehicule pe linie continuă, într-o curbă. În încercarea de a reveni pe banda sa, prinde zăpada de pe partea opusă a șoselei, derapează, se rotește și se oprește chiar pe marginea unei râpei.

Din fericire, nimeni nu a fost rănit în urma incidentului.

Vizualizari: 6070

Alin Bratu

de Alin Bratu

Politic
Telefon:
0745 590 991

alin[at]turnulsfatului.ro

Comentarii

8 comentarii

Abac Vasile

Acum 1 lună

A depășit 4...dar cine le mai numără?!
Raspunde

No Name

Acum 1 lună

Ce zăpadă vede reporterul??? Drum uscat, cu ceva nisip pe marginea drumului... Daca era ud, sau chiar zăpadă, era un bou mai putin in trafic...
Raspunde

Kokos Kokos

Acum 1 lună

Dobitocul ala chiar merita sa ajunga in rapa!
Raspunde

Sib Sib

Acum 1 lună

Si filmarea unde este? Prin clipul publicitar care nu poate fi oprit?
Raspunde

Un Sibian

Acum 1 lună

daca esti prost de mic, cand esti mare numa' te joci, cioban :D
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Horia Andrei

Acum 1 lună

nu a fost de vina linia continua, nu apa din curba, autoritatile sunt de vina, trebuiau sa puna un zid gros de 2 metri sa nu cada in rapa
Raspunde

Ion Iolenescu

Acum 1 lună

Vorbeste cu autoritatiile sa-ti puna un zid de 2 metrii inloc de usa ca sa nu te pradeze hotii!!
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Ruxandra Cloțan

Acum 1 lună

Sibieni invidiosi! Omul a facut bine ca se stie ca sibienii sunt ca decedatii in trafic, si eu depasesc la fel pentru ca nu se mai poate asa cu voi! A iesit in decor pentru ca ultima masina depasita i-o taiat calea se vede clar sper saplateasca vinovatul si sa il ieie DNA!
Raspunde