Publicitate
Publicitate
Publicitate - SOMA Sibiu

O mașină a ars pe Șoseaua Alba Iulia din cauza unui scurtcircuit produs la compartimentul motor

Silvana Armat
0
incendiu-masina-rukg

Pompierii sibieni au intervenit vineri pe Șoseaua Alba Iulia din muncipiul Sibiu pentru stingerea unui incendiu care se manifesta la compartimentul motor al unui autoturism, anunță reprezentanții Inspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU) Sibiu. Nu au fost înregistrate victime. 

Publicitate
Publicitate
Publicitate

La fața locului s-a intervenit cu o autospecială de stingere și un echipaj SMURD. Incendiul a izbucnit în urma unui scurtcircuit produs la compartimentul motor al mașinii, iar acesta a fost afectat în totalitate. 

 

Publicitate
Publicitate

Silvana Armat
Silvana Armat

Redactor

silvana[at]turnulsfatului.ro

Alătură-te comunității

Publicitate
Publicitate

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *


Toate comentariile sunt moderate de către redactorii TS, înainte de publicarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv/licențios sau informațiile false. Mulțumim.

Publicitate
Publicitate