MultiversX
-
VIDEO Beniamin Mincu (MultiversX): ”Crypto, așa cum era până mai acum un an, este mort”. ”AI va absorbi majoritatea muncii pe care o știm azi”CEO-ul MultiversX, sibianul Beniamin Mincu, a declarat la podcastul CraigCast că piața criptomonedelor, așa cum era până mai acum un an, este moartă. Declarația vine în contextul în care EGLD, criptomoneda dezvoltată de MultiversX a ajuns la 3 dolari și -
xMoney, un produs lansat de compania sibiană MultiversX, atrage o finanțare strategică de 21,5 milioanexMoney, compania de plăți care își propune să unească plățile tradiționale cu cryptomonedele, a anunțat astăzi că a atras o finanțare strategică de 21,5 milioane USD, având Sui Foundation ca investitor principal. Această rundă poziționează xMoney ca un jucător competitiv -
Beniamin Mincu, sibianul co-fondator al MultiversX, fotografiat alături de Robert Kennedy Jr. din administrația Trump: Lăsăm urme în Statele Unite!Sibianul Beniamin Mincu, co-fondator al MultiversX, a postat sâmbătă pe rețeaua de socializare X o fotografie alături de Robert Kennedy Jr., propus a face parte din administrația Trump la Casa Albă. Beniamin Mincu spune să află Statele Unite ale Americii -
Știrile zilei: MultiversX își dublează cifra de afaceri, sute de sibieni au rămas fără curent, progrese pe autostrada Sibiu – PiteștiCele mai importante știri ale zilei așa cum au fost reflectate în Turnul Sfatului: 20:21 Ianis Stoica nu dă Sibiul pentru Bulgaria. A recunoscut că a refuzat un salariu de trei ori mai mare decât primește la Hermannstadt Atacantul Ianis












