Miercuri,
02.12.2020
Ceata
Acum
-7°C

Ponta si Dragnea vin in Sibiu

30 Octombrie 2013 15:24

Conferința Națională a Organizației Pensionarilor Social Democrați ce va avea loc vineri, la Sala Thalia îi va aduce în Sibiu pe premierul Victor Ponta și prim-vicepremierul Liviu Dragnea. Alături de cei doi, la eveniment va participa și secretarul general al PSD, Andrei Dolineaschi. În cadrul Conferinței vor avea loc alegerile pentru noua conducere OPSD și va fi prezentat Raportul privind activitatea Organizației Pensionarilor Social Democrați în perioada 2010 - 2013.

Comentarii

8 comentarii

Cult

Acum 7 ani

Sa vina, sa fie primiti si sa faca bn pt sibiu nostru k ia-m votat sa o ducem bine si sa fim primul orash din europa.
Raspunde

@1

Acum 7 ani

Oare astia doi ..stiu ca \"iat-i\"votat..? Daca intreaba Dragnea de statuie ..ce ii spui..cum ii explici..? In plus acum trebuie sa il trimita orasul la \"Brusseles\" sa wchimbe si aia harta coridoarelor....munca multa... Nu -I mai bine sa incercati cu branzica
Raspunde

MAFIA-USL

Acum 7 ani

Ponta și Dragnea=doi mincinoși,papagali și escroci ordinari.pt ce draq mai vin la Sibiu?mai bine să stea la ei la Bucale jegurile draq!
Raspunde

Mickey Mouse

Acum 7 ani

II asteptam cu oua si rosii !
Raspunde

joseph

Acum 7 ani

vin amandoi sa-l faca pe iohi: unu prin fatza si alalalt prin dos. iohi, ejti nefu ?
Raspunde