Duminică,
27.09.2020
Ploi Moderate
Acum
13°C

Sustine
Turnul Sfatului!

Suntem o publicație locală din județul Sibiu, cu o vechime de peste 10 ani, deținută de jurnaliști.

Această campanie de donații a fost inițiată pentru a ne susține independența, transparența și calitatea actului jurnalistic, iar toate fondurile strânse se vor folosi exclusiv pentru a acoperi costurile de funcționare ale redacției Turnul Sfatului.

Mulțumim!

Contactează-ne

Redactor șef:

Traian Deleanu

traian@turnulsfatului.ro

0740.039.148

 

Redactor șef adjunct:

Ștefan Dobre

stefan@turnulsfatului.ro

0724.605.815

 

Redacția:

redactia@turnulsfatului.ro

 

Cristina Bălău

cristina@turnulsfatului.ro

0770.962.946

 

Raluca Budușan

raluca@turnulsfatului.ro

0766.905.671

 

Editor:

Bogdan Brylynski

0722.227.297

 

Foto:

Silvana Armat

silvana@turnulsfatului.ro

0741.106.094

 

Director General:

Călin Bucur

0746.052.939

 

Director Economic:

Andreea Bucur

andreea@turnulsfatului.ro

0746. 495. 862

 

Director Editorial:

Alin Bratu

alin@turnulsfatului.ro

0745.590.991

 

Publicitate:

office@standard8.ro

0740.317.802

 

Ne poți lăsa un mesaj completând formularul de mai jos:

Completează formularul

Sus