Luni,
15.04.2024
Cer Senin
Acum
24°C

Iohannis se întoarce la Cisnădioara. De Revelion

Iohannis se întoarce la Cisnădioara. De Revelion

Președintele Klaus Iohannis va petrece Revelionul la reședința consulului onorific al Austriei în Sibiu, Andreas Huber. După ce anul trecut a sărbătorit trecerea dintre ani în Statele Unite, soții Iohannis se întorc la Cisnădioara, acolo unde au petrecut și în urmă cu doi ani, la o lună după ce a fost ales președinte al României. Casa se află în Cisnădioara, în apropierea bisericii fortificate săseşti.

Sursele apropiate președintelui susțin că la petrecere au fost invitați doar prietenii apropiați ai familiei președintelui.

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Alin Bratu

de Alin Bratu

Politic
Telefon:
0745 590 991

alin[at]turnulsfatului.ro

Comentarii

12 comentarii

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

gig contra

Acum 7 ani

își planifică deja distracția, ca tinerii frumoși și liberi care nici de Crăciun nu pot renunța la mersul în club. N-avem premier, dle președinte! Se scumpesc gazele! Vin geruri mari! la Cisnădioara e cald și bine, nu?
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Gica pro

Acum 7 ani

Decat sa planificam Ramadanul e mai normal sa planificam Revelionul, nu ?
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

gigi pro Revelion

Acum 7 ani

A - ţi planifica revelionul Revelionul tocmai în 31 dec e marca unui privilegiu ; mai ales în casa încăzită (!) a unui prieten vechi de 25 de ani în timp ce plăvanii ,inclusiv ziariştii şi noi ,postacii - trudim să ieşim din vremurile grele şi geroase !
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

@ gigi pro Revelion

Acum 7 ani

Daca te doare asa tare de primul ministru ales de dragnea, da tu fuga la Bucuresti si fa o manifestatie sa te vada tara (cheama si antena 3, caci altfel nu se pune). Poate nu stii dar acum romania are premier. Este baiatul lui soros, dupa spusele unora. Asa ca asteapta si ai incredere ca o sa-ti primesti portia de gaz ca sa nu-ti inghete inteligenta. Cartela cu care vei primi toate acestea, o gasesti vizavi de liceul bruckenthal. Iar, dupa cum vad ca vor sta lucrurile in urmatorii 4 ani, va fi un bun antrenament folosirea ei in iarna aceasta. Asa ca pe vremea lui tatucu, dumnezeu sa-l odihneasca.
Raspunde

Iuli

Acum 7 ani

Pentru cei care nu stiu Cisnadioara este la poalele unui munte deci este destul de frig
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

gigi contra

Acum 7 ani

Da, și beau ceai cu lămâie să se încălzească! Fii serioasă, dragă! Acolo au confort mai ceva ca în blocurile construite în zonele rezidențiale...
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

mihaela d VALCEA

Acum 7 ani

Cine poate POATE ! LA MULTI ANI cu SANATATE !
Raspunde

gig contra

Acum 7 ani

Adică?! Mentalitate tipic românească: dacă e „deștept” și știe să fure, bravo lui! Dacă are mașină bengoasă poate să stropească fraierii care merg pe jos... Noi, românii stimăm numai șmecheria și „descurcatul”?!
Raspunde

@@@@

Acum 7 ani

Cin te-o intrebat de vorba,fatalaule?
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

e-manuela

Acum 7 ani

Buna! Nenea, tot ala de te-o intrebat si pe tine, avortonule!...
Raspunde