În ultima zi lucrătoare a săptămânii trecute, angajații Consiliului Județean Sibiu au fost invitați să rămână după program, dar nu pentru probleme legate de muncă ci pentru distracție.
Conducerea CJ Sibiu a organizat un carnaval, la care toată lumea a venit costumată, inclusiv președinta Daniela Câmpean.
Conform Cameliei Proca, asistentă personală a Danielei Cîmpean, evenimentul s-a dorit a fi un fel de team-building, un prilej de relaxare și distracție.
”Este o dorință a doamnei președintă să avem astfel de evenimente în fiecare lună, scopul fiind de a întări echipa”, a declarat Camelia Proca.Team-building-uri cu toți angajații Consiliului Județean Sibiu au avut loc și lunile trecute, spre exemplu aceștia mergând în drumeție în Pădurea Dumbrava sau implicându-se în acțiuni de curățenie a mediului înconjurător în Gușterița.

Cât privește carnavalul de săptămâna trecută, vă convingeți singuri care a fost atmosfera urmărind imaginile de mai jos.

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).
Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi
Tag-uri: CJ Sibiu , Pădurea Dumbrava , Daniela Câmpean , Consiliului Județean Sibiu , Camelia Proca , Consiliul Județean , Daniela Cîmpean , Bal Mascat , Pentru Sibiu , petrecere , Conform Cameliei Proca , Farmecul Carnavalului , Comunicatul Danielei Cîmpean
Vizualizari: 4151


Ultimele comentarii
Acum 4 ore
Maria
Acum 5 ore
CA
Acum 5 ore
Vreau sa ma pensionez la 48 de ani
Acum 6 ore
Tatì acele parcări au rampa L nu XXL
Acum 6 ore
HBomb