Duminică,
07.06.2020
Innorat
Acum
20°C

Alegeri în USR Sibiu. Un singur candidat la președinție

22 Februarie 2019 14:01

Alegeri în USR Sibiu. Un singur candidat la președinție

Adrian Echert, președintele USR Sibiu este singurul candidat la alegerile organizației județene ce se vor desfășura mâine.  ”Nu exist un alt candidat pentru că probabil că ai mei colegi se gândesc că mi-am desfășurat bine activitatea în acești doi ani”, spune Adrian Echert.

Conferința Județeană a USR Sibiu va stabili întreaga echipă care va conduce organizația în următorii doi ani. Sunt 14 candidați din care se vor selecta, în funcție de numărul de voturi vicepreședinții și membrii Biroului Județean al USR.

Săptămâna trecută, Diana Mureșan a câștigat alegerile pentru funcția de președinte al organizației municipale Sibiu a USR.

Alin Bratu

de Alin Bratu

Politic
Telefon:
0745 590 991

alin[at]turnulsfatului.ro

Comentarii

12 comentarii

cititor 13

Acum 1 an

iar se face de ras USR Sibiu cu acest candidat...de la moldoveanca...la moldovean.. !
Raspunde

dancp2

Acum 1 an

cautati un siban responsabil nu juvetzi habarnisti
Raspunde

Ion ionescu

Acum 1 an

Turcan de la Botosani si Echert de la Suceava. Sibieni adevarati, oameni care stiu clar problemele locale. Ce rusine! Evident, nu votăm Psd in cazul asta, dar totusi oameni de-ai locului sa conduca nu există
Raspunde

LaFlemme

Acum 1 an

Pai, man, eu stiu sibieni getbeget care habar nu au de problemele locale. Acest nationalism de carton nu ajuta pe nimeni, sa stii.
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

cititor 13

Acum 1 an

iar se face USR Sibiu de ras cu acest candidat !!! de la moldoveanca .....la ...moldovean !
Raspunde

Justitiarul

Acum 1 an

e un parvenit din Moldova care vinde echipamente de taiat "distrus" paduriile din zona Sibiului si a Transilvaniei...pacat ca USR inca nu are oamenii capabili intelectuali si demni asa cum e de exemplu Radu Vancu...
Raspunde

Crestina Turner

Acum 1 an

Radu Vancu, omul ajuns celebru aicea in sat nefacand absolut nimic!
Raspunde

Crestina Turner

Acum 1 an

Are nume de sas, normal ca e ales de sibieni. E cam singurul criteriu pe aicea pe la noi.
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

cititor 13

Acum 1 an

https://sibiu.usr.ro/membri/adrian-echert/ deci.....e din Vatra Dornei ....adica moldovean ! nu e sibian.
Raspunde

LaFlemme

Acum 1 an

Daca nu e pur-sange nu se pune, nu? :)))
Raspunde

Cititor 14

Acum 1 an

Ca și Turcan...
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

cititor 13

Acum 1 an

sa vedem cv-ul.......public
Raspunde