Marți,
28.10.2025
Parțial Noros
Acum
11°C

Actritele din “State de Romania”, confundate in Franta cu prostituate?!

Două dintre actriţele care joacă în serialul "State de România" au fost confundate cu două prostituate de nişte iugoslavi, scena petrecându-se chiar în apropierea Arcului de Triumf.

Echipa serialului de comedie de la Pro TV "State de România" a filmat din nou, timp de o săptămână, în capitala Franţei, având parte şi de peripeţii, în condiţiile în care, la filmări, două dintre actriţe au fost confundate cu prostituate reale.

Deghizate în prostituate, Cosmina Dobrota (Maricica) şi Marcela Roibu (Leana) filmau o secvenţă împreună cu Bebe Cotimanis, chiar lângă Arcul de Triumf.

Deoarece camerele de filmat erau aşezate la o distanţă destul de mare, greu vizibile pentru trecători, nişte iugoslavi au încurcat ficţiunea cu realitatea şi, văzând fetele, au coborat din maşina în care se aflau şi l-au abordat pe Bebe Cotimanis pentru a negocia preţul fetelor. Scena a fost atât de reală şi amuzantă, încât regizorii şi producătorii au decis să o insereze în serial.

foto: protv.ro

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi

Comentarii

1 comentarii

dame de lux

Acum 15 ani

nimfomane.com - Dame De Lux, Escorte de lux profesioniste din Bucuresti.Cele mai dotate escorte din Bucuresti, cele mai fierbinti si sexy dame de companie
Raspunde
Anuleaza raspuns

Lasa un comentariu

Toate comentariile sunt moderate înainte de postarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv de pe această platformă. Mulțumim. Adresa ta de email nu va fi publicată.

Sus