Marți,
19.08.2025
Parțial Noros
Acum
23°C

Expert in imagine la ULBS

Mihaela Berciu, expert în imaginea profesională, vine joi la ULBS pentru a da o lecţie  studenţilor sibieni.
Mihaela Berciu a lucrat atât cu televiziunile principale cât şi cu site-urile interactive precum Hotnews sau marile companii precum: BCR, Unicredit, Tarom.

Este singurul consultant de imagine din România acreditat de Association of Image Consultants International.  Colaborează cu designerii Irina Schrotter şi Răzvan Ciobanu şi a fost coordonatorul de imagine a echipei din Departamentul de Ştiri Antena 1.

A publicat cărţile: „Ţinuta de succes” dedicată  femeilor din mediul business care a ajuns în scurt timp numărul 1 în topul non fiction din România şi „Succesul detaliilor” dedicată ţinutei profesionale masculine.

Mihaela Berciu se va întâlni cu studenţii sibieni joi, 11 martie, ora 12:00, în Aula "Avram Iancu" din sediul Facultăţii de Litere şi Arte a ULBS şi învaţă să-ţi construieşti imaginea pe care vrei să o aibă ceilalţi despre tine.

Evenimentul îţi este oferit de BCR – sponsor oficial şi promovat de BrightImage şi Universitatea „Lucian Blaga” din Sibiu.

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi

Comentarii

0 comentarii

Anuleaza raspuns

Lasa un comentariu

Toate comentariile sunt moderate înainte de postarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv de pe această platformă. Mulțumim. Adresa ta de email nu va fi publicată.

Sus