Mai multe parcări din centrul Sibiului vor fi închise pe durata Festivalului Internaţional de Teatru de la Sibiu. "Parcarea din Piata Teatrului va fi inchisa in urmatoarea perioada, aceasta urmand sa fie rezervata pentru organizarea Festivalului International de Teatru de la Sibiu. Partea din spate a parcarii (dinspre Crama Ileana) va fi inchisa in perioada 24 mai - 9 iunie iar partea dinspre Bulevardul Corneliu Coposu va fi inchisa in perioada 27 mai - 7 iunie. Rugam sibienii sa se indrepte in aceasta perioada catre celelalte parcari din zona, respectiv parcarea de pe Cazarma 90 si parcarea de sub Zidul Cetatii", informează administraţia locală. Festivalul Internaţional de Teatru începe vineri.
Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).
Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi
Tag-uri: Festivalul Internațional , Festivalului Internaţional , Crama Ileana , Piața Teatrului , Zidul Cetăţii , Pe Bulevardul Corneliu Coposu
Vizualizari: 453
Ultimele comentarii
Acum 1 oră
Piulita
Acum 1 oră
Allahu akbar
Acum 1 oră
Nicoleta
Acum 1 oră
Hermannstadt
Acum 1 oră
K.Samuel