188 de posturi sunt disponibile în judeţul Sibiu pentru cei care sunt în căutarea unui loc de muncă. Potrivit Agenţiei Judeţene pentru Ocuparea Forţei de Muncă Sibiu, 147 sunt disponibile în Sibiu, 26 în Mediaş şi 15 în Agnita.
Din totalul locurilor de muncă, 161 se se adresează persoanelor fără studii superioare, în timp ce restul de ce 27 sunt pentru persoanele cu studii superioare, pentru posturi de analist cumpărări, asistent manager, inginer automatist, inginer de sistem în informatică, inginer de sistem software, inginer mecanic, inginer electronist transporturi, telecomunicaţii, inginer producţie, inginer textile, pielărie, inginer tricotaje, confecţii, ofiţer bancar, programator, proiectant inginer mecanic, şef formaţie industria confecţiilor şi şef proiect.
Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).
Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi
Vizualizari: 304
Ultimele comentarii
Acum 7 ore
Valentino Versace
Acum 7 ore
Cartea ne face bine..
Acum 7 ore
Emil
Acum 8 ore
Adrian
Acum 8 ore
Newman