Joi,
03.12.2020
Cer Senin
Acum
-2°C

Tango Grill vine la tine acasa

28 Mai 2012 14:25

Cel mai nou restaurant deschis în Piața Mică, Tango Grill, începe de astăzi o nouă promoție. În fiecare zi, între orele 9 și 13, toate preparatele Tango Grill au o reducere de 20%. „Te invităm la dimineți lungi, leneșe și savuroase” se numește noua campanie de promovare a restaurantului. Mai mult decât atât, restaurantul deschis în locul fostei Rotiserii va începe de luni livrarea la domiciliu. Meniul restaurantului poate fi consultat pe pagina de Facebook, www.facebook.com/tangogrillsibiu. Comenzile se fac telefonic, la numărul 0754 709 373 și vor fi livrate direct.

Vizualizari: 1300

Comentarii

8 comentarii

Moa!

Acum 8 ani

Iti baga mana in buzunar pe fata! Din pretul garniturii cumperi 8 kg de cartofi!!!!!!!!!!!! Se numeste JAF
Raspunde

turnul p..i

Acum 8 ani

restaurant prost, habar nu au sa faca un muschi de vita, e scump, e cald si ma miram de ce fac astia reclama aici. Pai cum sa nu faca cand pe pliantele de servire scrie \"aici se citeste turnulsfatului\". Concluzie clara, ii lasi pe ordinarii astia sa manance gratis, iti fac reclama pozitiva, pe ceri bani, te porcaie.
Raspunde

Taratorule

Acum 8 ani

Asa-i ca ne simtim bine sa lovim in oamenii care au initiativa? Este o afacere, buna sau mai putin buna (nu stiu, ca n-am fost acolo). Daca nu-ti place, nu te mai duci. Sunt oameni care au cheltuit bani in amenajarea spatiului, care platesc o chirie si care au angajat sibieni. Deschideti ochii fratilor, ne taiem craca de sub picioare. Daca n-avem bani sa mancam la restaurant, mai bine sa-i lasam pe altii sa mearga acolo.
Raspunde

@Taratorule

Acum 8 ani

mai intai mergi acolo, mananca prost de 300 de lei (3 oameni) si pe urma vezi cum e cu initiativa aia
Raspunde

anonim

Acum 8 ani

Problema e la nivel lacal! Oamenii nu stiu sa se respecte sunt aserviti si nici macar sa aprecieze munca altora! Restaurantul TANGO Grill are o ambianta superba, mancare unica in oras si plus de asta personalul este foarte degajat! Personal am fost acolo si clientela e chiar una aleasa pe spranceana! Felicitari celor ce pot face ceva in Romania, frustratilor multa sanatate si sa stiti ca si feed backul negativ reprezinta un mod de promovare! Suntem in 2012 si cred ca avem destule optiuni! Va multumesc si voie buna!
Raspunde

Madalin

Acum 8 ani

@ turnul p..i esti de la concurenta? =))) sau lucrezi la master chef? mancarea este foarte buna mergi la contiki si baga o ciorba de burta daca ala iti este nivelul te cred si eu ca ti se pare ciudat gustu` la muschiul de vita daca ai mancat tot naspeturi si dai de ceva bun ;)
Raspunde

Andrei

Acum 6 ani

am fost sunat la ora 1 dimineata de la acest numar de telefon. cu ce va ocupati voi ? 0740964957. sa nu va suparati, dar aia nu este ora de sunat.
Raspunde

Florin

Acum 4 ani

Am comandat doua portii de pui asiatic cu livrare la domiciliu si am fost informat de personal ca nu gasesc masina pentru aceasta livrare,am sunat la toate firmele de taxi din Sibiu si au spus ca nu au fost sunati pentru aceasta comanda,concluzia mea este ca personalul nu este interesat de munca suplimentara cand este plin sezon si cred ca aceste informatii ar trebuii sa ajunga si la patronul acestui restaurant.
Raspunde