Luni,
15.09.2025
Partial Noros
Acum
22°C

Sibiu Wedding Days – primul targ de nunti din 2014

Cea de-a treia ediție a târgului de nunți Sibiu Wedding Days se va desfășura între 24 și 26 ianuarie, la Sala Transilvania, iar viitoarele mirese, care vor să-și planifice nunta din timp nu trebuie să rateze primul târg de nunți din 2014.

”Cel mai mare târg de nunți din Sibiu a pregătit, ca în fiecare an, o gamă foarte variată de servicii și produse necesare organizării unei nunți perfecte. Aducem în fața dumneavoastră noile trenduri în materie de nunți pentru anul 2014 și cei mai buni frunizori din țară pentru a vă putea alege produsele dorite și de cea mai bună calitate, pe gustul și bugetul fiecăruia. Timp de trei zile, peste 55 de expozanți vor fi la dispoziția viitorilor miri, venind în ajutorul acestora cu informații și sfaturi necesare pentru marele eveniment”, spun organizatorii.

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi

Vizualizari: 305

Dorina Nitu

de Dorina Nitu

Social
Telefon:
0742 381 305

Comentarii

0 comentarii

Anuleaza raspuns

Lasa un comentariu

Toate comentariile sunt moderate înainte de postarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv de pe această platformă. Mulțumim. Adresa ta de email nu va fi publicată.

Sus