Sâmbătă,
16.08.2025
Cer Senin
Acum
20°C

Concert Holograf si cadouri la mall, de Ziua Femeii

Doamnele și domnișoarele vor avea parte de răsfăț la Shopping City Sibiu de ziua lor: vor putea admira noile colecții primăvară - vară într-o prezentare de modă inedită, oferită de brandurile prezente în Shopping City Sibiu: Poema, C&A, Iunia, Helene, Takko, Sonia, FanyLux, Eponge, Lashez, Bossini, Kenvelo, Lee Cooper, Cindy, Cindy Accessories, Deichmann, Reno, Humanic, Stone Creek, Otter si Amely. Programul începe de la ora 17:00.

Cei mai norocoși vor pleca acasă cu premii instant oferite la concursurile moderate de prezentatorul Dezbracatu’. Cadourile constă în obiecte de decor, produse cosmetice, obiecte vestimentare sau vouchere cu sume cuprinse între 30 și 200 de lei.

Ziua Femeii, va fi completă cu un concert oferit de Holograf, la care intrarea este liberă.

Sursa foto

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi

Stefan Dobre

de Stefan Dobre

Administrație
Telefon:
0724 605 815

Comentarii

0 comentarii

Anuleaza raspuns

Lasa un comentariu

Toate comentariile sunt moderate înainte de postarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv de pe această platformă. Mulțumim. Adresa ta de email nu va fi publicată.

Sus