Vineri,
09.12.2022
Parțial Noros
Acum
6°C

Noua doctrina militara a Rusiei: Principalul risc extern e NATO

Președintele rus Vladimir Putin a semnat noua doctrină militară a țării, a anunțat vineri Kremlinul într-un comunicat, relatează Reuters, citat de Agerpres. Noua doctrină militară a țării prevede că principalele riscuri externe pentru țară sunt extinderea capabilităților militare ale NATO și destabilizarea din mai multe regiuni, scrie agenția RIA Novosti.
În ceea ce privește principalele riscuri interne, doctrina menționează că acestea sunt activitățile pentru destabilizarea situației din țară și acțiunile teroriștilor.
 
Foto: Agerpres

Ai fost martorul unui eveniment care crezi că ar merita să fie prezentat în ziar?
Folosește modulul de sesizări din TS App, aplicația de mobil Turnul Sfatului, iar noi vom prelua și aprofunda subiectul.
Descarcă aplicația de aici: https://tsfatului.app.link/download

Urmăriți-ne pe Instagram / Facebook / YouTube

Tag-uri: Vladimir Putin

Vizualizari: 260

Comentarii

10 comentarii

miha

Acum 7 ani

Se cauta persoane cu abilitati in domeniul operator calculator, cu sau fara experienta. Lucru presupune navigare pe internet cca 3 ore pe zi. Se asigura training si plata proportional cu rezultatele obtinute. Pentru informatii trimite un mail cu textul \"detalii\" la adresa : ***
Raspunde

miha

Acum 7 ani

Se cauta persoane cu abilitati in domeniul operator calculator, cu sau fara experienta. Lucru presupune navigare pe internet cca 3 ore pe zi. Se asigura training si plata proportional cu rezultatele obtinute. Pentru informatii trimite un mail cu textul \"detalii\" la adresa : ***
Raspunde

@ miha

Acum 7 ani

Ceva abilitati pentru cantat la flaut cu gusa ai?
Raspunde

@3

Acum 7 ani

Intreab-o daca stie sa cante la cimpoi cu pedale sau saxofon cu barba...hi hi !!:))))))))))))))
Raspunde

@3 , 4

Acum 7 ani

Ce glume de autobaza sau adolescenti retardati stiti!
Raspunde

@5

Acum 7 ani

Gogule,daq nu stii de gluma..ciocu mic!sau vrei sa canti si tu la ceva moale,natural si bio???:)))))))))))))
Raspunde

gogu

Acum 7 ani

Evident ca vreau sa cânt înfipt în ceva bio, natural și tare, că moale nu-mi place.
Raspunde