Marţi,
20.04.2021
Innorat
Acum
8°C

Viorica Dăncilă, Președintele României!

Viorica Dăncilă, Președintele României!

Aproape 1.500.000 de oameni au semnat pentru susținerea candidatului PSD la alegerile prezidențiale! Mulțumim românilor care cred în noi, care ne-au arătat astfel că apreciază ceea ce am făcut pentru România până acum și care ne-au transmis că trebuie să continuăm implementarea măsurilor pentru bunăstarea oamenilor.

foto 1

"Este momentul ca România să aleagă o femeie în funcția de Președinte. O femeie are capacitatea să mențină echilibrul și în același timp să conducă cu multă înțelepciune și răbdare. Viorica Dăncilă a dovedit că este un prim-ministru performant și cu siguranță va fi un Președinte foarte bun pentru țara noastră. O apreciez pentru tenacitatea dumneaei și pentru faptul că este un om bun. Femeia Viorica Dăncilă nu este un om oarecare, este o femeie care a ales să fie mamă prin adopția unui copil și  este o femeie capabilă să se împartă între familie și carieră și să rămână alături de fiecare român", a declarat Bogdan Trif, Președintele PSD Sibiu.

foto 2

Biroul de Presă al PSD Sibiu

Comentarii

14 comentarii

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Till Eulenspiegel

Acum 1 an

As avea o rugaminte: decit sa-mi fiti alaturi mai bine fericiti-l pe Barna si normalizati-l pe Iohannis.
Raspunde

Dorin

Acum 1 an

Impresionant. Aproape 1.500.000 au semnat pentru Veo. Daca o voteaza jumatate din aia, se poate declara fericita.
Raspunde

Acum 1 an

Pe bune !!!!Nu imi vine sa cred !!! Dar cred ca ne meritam soarta .
Raspunde

vivi dragan

Acum 1 an

si s-a facut dimineata.
Raspunde

@Till

Acum 1 an

Iti c-am bagi nasul peste tot .
Raspunde

Till Eulenspiegel

Acum 1 an

M-il c-am.
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

motanul garfield

Acum 1 an

Sa-i ajute Dumnezeu!
Raspunde

kokos

Acum 1 an

Of , Doamne , ce cosmar am avut : se facea ca tanti veorica era aleasa presedintele Romaniei! Bine ca a fost doar un vis urat! Sunt sigur ca nici bogdanel trif nu crede ce zice , dar na , ce sa faci , disciplina de partid , trebuie sa pupe bine dosul veoricai!
Raspunde

Observator sibian

Acum 1 an

Este un articol plătit! #josciumaroșie!
Raspunde

realistul

Acum 1 an

De parca numai pesedistii ar plati asa0zisele advertoriale!
Raspunde

@Till

Acum 1 an

M-il, c-am lo succhia come lo voi tu ,Ok.
Raspunde