Un bărbat de 47 de ani a ajuns cu tractorul în zidul unei case de pe stada Roman din Poplaca. Potrivit polițiștilor acesta nu a mai reușit să controleze direcția și intrat cu tractorul în casă. În umma impactului bărbatul a suferit un traumatism de șold și excoriații. A fost transportat de un echipaj al ambulanței la spital.
„SAJ Sibiu a trimis un echipaj tip C in localitate Poplaca unde un localnic de 47 ani conducând un tractor a lovit zidul unei case. Echipajul sosit a acordat asistenta medicală bărbatului care prezenta traumatism de sold si excoriatii. A fost transportat la UPU Sibiu în stare stabilă”, spun reprezentanții ambulanței.
În zonă nu sunt probleme de trafic.
Sursa foto: Arhiva TS
Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).
Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi
Tag-uri: zidul unei case , tractor , Poplaca , accident
Vizualizari: 1106


Ultimele comentarii
Acum 4 ore
Cornel
Acum 6 ore
Un sibian
Acum 7 ore
Mișu Mare
Acum 8 ore
Ger
Acum 9 ore
Sibian