Polițiștii sibieni au prins un bărbat suspectat că ar fi furat husa unei motociclete parcate pe Bulevardul Mihai Viteazu din municipiul Sibiu.
„La data de 9 septembrie, polițiștii din cadrul Secției de Poliție Urbană Sibiu au fost sesizați de către o femeie de 27 de ani, din Sibiu, cu privire la faptul că, în dimineața aceleiași zile, persoane necunoscute i-ar fi sustras husa de pe motocicleta parcată pe Bulevardul Mihai Viteazu,” spuen ISabela Brad, purtător de cuvânt al Poliției Sibiu.
În urma sesizării, polițiștii au efectuat cercetări și, în scurt timp, au identificat autorul, un bărbat de 35 de ani, din județul Ialomița, și au recuperat bunul sustras, pe care l-au restituit proprietarei.
Cercetările continuă la nivelul Secției de Poliție Urbană Sibiu, precizează sursa citată.
Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).
Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi
Vizualizari: 933


Ultimele comentarii
Acum 51 minute
Florin alexandru
Acum 1 oră
Till Eulenspiegel
Acum 1 oră
Sparrow
Acum 3 ore
Marti
Acum 5 ore
Newman