Vineri,
12.09.2025
Partial Noros
Acum
20°C

Opozitia nu-si pune baza in parlamentarii puterii: Astia sunt fanatici!

Preşedintele PSD Sibiu, Ioan CIndrea spune că o eventual moţiune de cenzură c ear fi depusă la începutul anului viitor ar avea mari şanse de reuşită. Asta pentru că mulţi parlamentari ai actualei puteri ar fi dispuşi să voteze alături de opozţie. Nu va fi şi cazul Sibiului, susţine Ioan Cindrea. “Ei sunt mai radicali, mai fanatici în susţinerea actualului guvern. Nu fac bine pentru că nu mai văd problemele din jur. Nu vd că poporul geme”, a spus Cindrea.

 

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi

Tag-uri: Ioan Cindrea

Vizualizari: 216

Alin Bratu

de Alin Bratu

Politic
Telefon:
0745 590 991

alin[at]turnulsfatului.ro

Comentarii

6 comentarii

gura campului

Acum 14 ani

normal ca sunt fanatici pedelaci!!! ca daca pierd puterea!!! 99% fac puscarie!!
Raspunde

Den

Acum 14 ani

Domnule Cindrea,, nici dumneavoastra nici colegii dumneavoastra nu vor la guvernare in acest moment. Cat ati fost la guvernare ati tacut si ati furat cat de mult, acuma iesiti cu niste declaratii care nu au nici urma de adevar.
Raspunde

ULOS

Acum 14 ani

De cand nu mai domn ... Cindrea ... Il poti catologa ca domn pe cel din imagine? De foarte mult timp vinde gogosi.
Raspunde

un fanatic

Acum 14 ani

fanatic esti tu ca ti-ai pus consoarta subprefect fara a avea nici o aptitudine pt. aceasta meserie. si acum o ti pe post de consilier, ce consiliaza in afara de barfa si comportament de mahala.
Raspunde

e.u

Acum 14 ani

JAVRE portocalii..Marsi de aioi....ULOS ramane cum am stabilit ...si alta data.....feaci produsul mezilcor(daca stiicare sunt) si-o belesti pe-a iezilor...ca sa afli rezultatul mai treci si pe la baiatu...
Raspunde

sibianul

Acum 14 ani

va meritati soarta pt ca ati votat cu PD ul si betivul de Basescu. sa tineti cu ei pana muriti de foame. atunci va ve-ti trezi. I si bat joc de voi niste JAVRE NENOROCITE DE-ALE lui basesc
Raspunde
Anuleaza raspuns

Lasa un comentariu

Toate comentariile sunt moderate înainte de postarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv de pe această platformă. Mulțumim. Adresa ta de email nu va fi publicată.

Sus