Radu Moraru va fi prezent joi, la Sibiu, pentru o dezbatere cu studenții de la jurnalistică și cu oamenii de afaceri locali. Radu Morarul ajunge la Sibiu după vizite făcute la Brasov și Iasi. Întâlnirea cu studenții sibieni se va desfășura joi, 26 ianuarie, în amfiteatrul A o de pe strada Brutarilor nr. 3, de la ora 12.00. ”După zece ani de talk-show-uri în direct, Radu Moraru va discuta cu cei interesați despre Presă și Libertate și va prezenta Revolutța Multimedia by Nașul. De asemenea, Radu Moraru va avea întâlniri cu oamenii de afaceri cărora le va prezenta proiectul Nașul TV”, se arată într-un comunicat de presă.
Radu Moraru şi echipa lui de la emisiunea "Naşul" vor să lanseze propria televiziune, intitulată "Naşul TV", o solicitare în acest sens fiind depusă la Consiliul Naţional al Audiovizualului (CNA).
Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).
Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi
Vizualizari: 297
Ultimele comentarii
Acum 2 ore
Dragan Cristina
Acum 2 ore
Emil
Acum 2 ore
Hermannstädter
Acum 2 ore
Valentino Versace
Acum 2 ore
John