Miercuri,
31.12.2025
Cer Senin
Acum
-7°C

O ambulanta a intrat intr-un autoturism, la Saliste

În urmă cu puțină vreme, o ambulanță a intrat în coliziune cu un autoturism, în localitatea Săliște, la intersecția spre Amnaș.

Din primele informații, o persoană din autoturism a fost rănită ușor, însă aceasta nu a acceptat să primească îngrijirile medicale, situația ei nefiind deloc gravă. „În mașină erau două persoane, un bărbat și o femeie. Femeia are o plagă micuță la nivelul capului, dar nu a acceptat îngrijirile medicale, semn că nu este nimic grav”, a declarat dr. Ovidiu Luca, directorul Serviciului Județean de Ambulanță Sibiu.

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi

Comentarii

1 comentarii

QyTXFqMxUXlOMS

Acum 13 ani

Marcela pur şi simplu spune:Deci een a duoa şi a trea poză ie vorba de amrguu ciorilor de primăvară care nu coincide niciodată een opoziţie? Poate că ele nu sufere de ce numesc eenţelepţi şi ceentăreţi mal edeta primavera tornero.Dar een spatele la cortina de muşchi din poza a patra unde se citeşte toate ietăţile pomului se mai află şi alceva deceeto idee poietică? Ieu aşea cam văd lucrurile aicişa.
Raspunde
Anuleaza raspuns

Lasa un comentariu

Toate comentariile sunt moderate înainte de postarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv de pe această platformă. Mulțumim. Adresa ta de email nu va fi publicată.

Sus