Joi,
13.06.2024
Parțial Noros
Acum
24°C

Elena Udrea, sambata la Sibiu

Elena Udrea le va prezenta mâine sibienilor programul său cu care speră că va câștiga președinția PDL. Întâlnirea Elenei Udrea cu democrat-liberalii sibieni se va desfășura sâmbătă, de la ora 10, la Hotel Ramada. Moţiunea Elenei Udrea se numește "Noul PDL, o nouă Românie" și va fi prezentată la convenţia partidului din 23 martie. Atunci democrat-liberalii vor avea de ales între moțiunile celor trei pretendenți la șefia partidului: Elena Udrea, Monica Macovei și Vasile Blaga.

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Comentarii

12 comentarii

ctc

Acum 11 ani

ne mai prezinta o frunza si noi ca prostii mai dam 20 de mil $
Raspunde

Georg

Acum 11 ani

Insa MILKA este lila si da lapte...(si ciucalata, vorba lu\' Domnu\' Goe)
Raspunde

Odin

Acum 11 ani

Sau mai bine lasa!
Raspunde

Hansel und Grettel

Acum 11 ani

La Ramada? Inseamna ca d-na Udrea pune foarte multi bani la bataie, in aceasta campanie, in care inca nu s-a inscris oficial! Deci, sibieni, dati zor nevoie mare, la Ramada, ca e gratis! Plateste d-na Udrea, din banii.... luati de la romani. Succesuri madame!
Raspunde

Mengele

Acum 11 ani

Elena Udrea acasa la Ralu\' Turcan,una dintre amantele lui Stolo, marele macho-man al PDL !!! Stiu ca respectiva madame produce scarba, dar cu atat mai mult Udrea TREBUIE sa darame niste prejudecati legate de votul din 23 martie si sa convinga sibienii ca merita cea mai inalta functie in PDL !!! Asa cum ii cunosc eu pe sibieni sunt convins ca acestia o vor vota si ca nu vor baga in seama \" indicatiile pretioase \" de la centru...UDREA PRESEDINTE !!!
Raspunde

ragateanu

Acum 11 ani

fi-ti oameni ardeleni,cu gindire inceta si limpede ,nu face-ti ca ea la voi in sibiu,ce a facut ea in buc si alte locuri,.este o aripa ,a altor interese pe care nici nu le sti-ti..intrebati ce avere are ea cu cocos si in cite firme inbirligaturi este bagata..noroc cu netu.
Raspunde

pt 5

Acum 11 ani

udrea e amanta la chioratura....turcana si a facut ucenicia sub masa la stolo..............brrrrrrrr
Raspunde

Magda

Acum 11 ani

Pt. Ragateanu : ar fi bine sa nu te pripesti ,asa olteneste, faci greseli gramaticale cu gramada. Pune mina pe o carte de gramatica a limbii romane, abia apoi , sa mai vorbesti de incetineala ardelenilor. De iuteala oltenilor la inselat m-am convins!
Raspunde

florin

Acum 11 ani

Dragi redactori, pe cand primul articol despre arestarea lui Domanriu si Nicoara. Ce naiba, i-au saltat deja de 2 zile si voi nimic! S-au nu cumva ati incasat clauza de \" ciocu-mic\". Nu credeam din astea despre voi....
Raspunde

florin

Acum 11 ani

Dragi redactori, pe cand primul articol despre arestarea lui Domanriu si Nicoara. Ce naiba, i-au saltat deja de 2 zile si voi nimic! S-au nu cumva ati incasat clauza de \" ciocu-mic\". Nu credeam din astea despre voi....
Raspunde

brrrrrrrrrrr

Acum 11 ani

chiar florine?i au luat pe benzinarii?pfui...urmeaza ariton k asta e taticul lor..impreuna sau facut banutii la ,,petrom,,...
Raspunde

M viteazul

Acum 11 ani

Ptr.Florin Ai făcut ceva la vita ta ?
Raspunde