Miercuri,
08.02.2023
Innorat
Acum
-6°C

Nou scandal in Liquid: batut de bodyguarzi

Un client al clubului Liquid îi acuză pe bodyguarzii localului că l-au bătut până i-au rupt o coastă. Bărbatul a petrecut azi-noapte până în jurul orei 04.00 şi spune că a fost luat la bătaie din senin. Reprezentaţii clubului au o cu totul altă variantă.

Sibianul, în vârstă de 43 de ani, spune că a vrut să meargă la toaletă, când a fost luat la bătaie de bodyguarzi, fără să mai apuce să riposteze. “Au venit vreo 7 bodyguarzi, au sărit pe mine şi m-au bătut. Am încercat să-i întreb ce au cu mine, dar n-am mai apucat. Nu ştiu ce motiv au avut”, spune bărbatul, care preferă să-și păstreze anonimatul.

Sibianul spune că a mers imediat la Urgenţă, dar după ce a fost consultat de medici, s-a întors în club, pentru că nu apucase să-şi achite nota de plată.

„Într-un club de fiţe, să te duci să te bată bodyguarzii... Bodyguarzii sunt să păzească oamenii, să îi scoată afară, care fac scandal sau ceva, nu să-i bată, să-i omoare, să le rupă coastele şi alte chestii... Ei au dat şi de faţă cu Poliţia, nu contează că era Poliţia. M-au bătut și de faţă cu Poliţia...”, mai spune sibianul.

Bărbatul recunoaşte că atât el, cât şi un prieten dintre ai săi, și el implicat în conflict, îi cunoşteau destul de bine pe atacatori, cu care au mai avut neînţelegeri şi în alte cluburi, dar şi în sălile de fitness din oraş. Proprietarii localului au altă variantă.

„Clienții au fost conduşi în afara localului, a fost chemată Poliţia şi... asta e varianta noastră. Adică e ceea ce declarăm noi. Din punctul meu de vedere, angajaţii au procedat corect. Clienții erau în stare de ebrietate, foarte recalcitranţi...”, spune Adrian Barbu, patronul clubului Liquid.

Cel mai afectat de lovituri a fost bărbatul de 43 de ani, care s-a ales cu nasul rupt şi cu o coastă fracturată.

„Celălalt pacient a suferit o contuzie la buza superioară şi echimoze. Pacienţii nu au rămas internaţi. Ulterior, pacientul de 43 de ani s-a întors la Urgenţe pentru că se simţea rău”, afirmă purtătorul de cuvânt al Spitalului Clinic Județean, Decebal Todăriță.

Poliţiştii au fost chemaţi încă de azi-noapte ca să aplaneze conflicul care lua proporţii.

„La faţa locului s-a deplasat un echipaj de Poliţie, care a constat faptul că reclamantul a agresat un tânăr, motiv pentru care a fost evacuat de personalul de pază”, explică purtătorul de cuvânt al IPJ Sibiu, insp. pr. Anca Bloanca.

Acesta nu este primul incident în care este implicat clubul sibian. În urmă cu doi ani, localul a fost incendiat intenţionat de trei arădeni, unul dintre ei gardian la penitenciarul din localitate. Incendiatorii se află, în acest moment, după gratii.
 

Ai fost martorul unui eveniment care crezi că ar merita să fie prezentat în ziar?
Folosește modulul de sesizări din TS App, aplicația de mobil Turnul Sfatului, iar noi vom prelua și aprofunda subiectul.
Descarcă aplicația de aici: https://tsfatului.app.link/download

Urmăriți-ne pe Instagram / Facebook / YouTube

Comentarii

67 comentarii

Vasile

Acum 9 ani

stie cineva cine au fost victimele si daca au fost sau nu vinovate de ceva? nu cred sa te bata chiar asa din senin bodyguarzii... dar pe de alta parte, n-ar trebui sa existe violente... ci pur si simplu sa te scoata afara.
Raspunde

@1

Acum 9 ani

Ba Vasile tu pe ce planeta traiesti ? Normal ca te mai bat si ei asa din cand in cand fara motiv ca doar \"ie oameni\" si ei. Da, normal in celelalte tari mai civilizate ale UE nu prea au voie sa recurga la violenta, ci sa te scoata pur si simplu afara din local si sa contacteze autoritatile, dar mai avem de asteptat pana la asa ceva si in Romania.
Raspunde

un tip

Acum 9 ani

asta nu i cumva clapa ? trebuia sa si o ia si el candva !
Raspunde

no mercy

Acum 9 ani

Clapa e ....Dumnezeu nu doarme ci da cu sapa !!!
Raspunde

catalin

Acum 9 ani

o jigodie! sa spuna si cati oameni a batut el la viata lui! un drogat!
Raspunde

liquid sucks

Acum 9 ani

\"Sibianul spune că a mers imediat la Urgenţă, dar după ce a fost consultat de medici, s-a întors în club, pentru că nu apucase să-şi achite nota de plată.\" :)))) Tare asta. Incep sa-mi fie simpatici bodyguarzii din liquid
Raspunde

brrrrrrrrrrrr

Acum 9 ani

are nevoie de ceva euroi omul cum a venit vara si se da lovit....dk numai merge bisnitza probeaza altele
Raspunde

....

Acum 9 ani

Cate procese au bodyguarzii de la liquid?! Cat mai ii lasa liberi?Pe astia nu-i mai baga nimeni la grup infractional? Nu se gandesc ca se intoarce roata si le vine randul? Cat cred ca mai dureaza pana rup si eu usile la urgente?
Raspunde

Gogu

Acum 9 ani

Dragi mei,cum sa crede-ti o finta penala care se drogheaza,camatar,si care tine fete cu forta langa el??????????nu cred ca l-au batut,nu cred ca nu a facut nimic!stie tot orasu cine-i \"victama\" un drogat!!!nu ti rusine drogatule????CLUBUL LIQUID \"BEST BOUNCER\"
Raspunde

Elena

Acum 9 ani

Dar de cate ori a-ti fost ajutati de baietii de la Liquid,a-ti uitat???baietii de acolo isi fac cel mai bine meseria din acest oras!!!pacat ca vb doar cei care nu au habar!!!
Raspunde

Kapa

Acum 9 ani

fara motiv ..eu nu am voie la Liquid de vreo 3 ani... nu am luat-o pe coaja dar in schimb am primit amenintari... patronul nu are niciun cuvant de spus.. este prins cu usa de acest grup infractional... Indiferent ce faci.. acestia au datoria sa scoata afara scandalagii si sa apeleze politia, nu sa imparta ei dreptatea si pumnii.. te bat, ca nu le place cum dansezi... sunt cetatean european imi cunosc bine drepturile :))
Raspunde

Kapa

Acum 9 ani

...un club plin de minori... Deci? Jandarmeria, Politia, Garda ii acopera!... copii acestora nu i-au bataie.
Raspunde

x

Acum 9 ani

ceva suspect in comentarii, toti cei care iau apararea clubului habar n-au de gramatica limbii romane
Raspunde

C

Acum 9 ani

Nu are importanta cine e victima. Victima e victima. Sa nu uitam ca In martie anul acesta clubul s-a confruntat cu un caz identic in care victima (de meserie programator calculatoare) a fost agresata fara motiv de aceeasi bodyguarzi \"nevinovati\". Eu personal in luna februarie acest an, la prima si cu siguranta ultima vizita in acest pseudo-club de mahala, am fost agresat verbal de un bodyguard pt ca am avut tupeul sa intreb pana la ce ora au deschis. Am ramas surprins sa vad o attitudine de om frustrat cu anabolice pe creier. Avem de-a face cu un local unde patronul este la mana gastilor iar politia sta si se uita pt ca si ei sunt corupti pana peste cap. Solutia ? Inchiderea localului.
Raspunde

florin

Acum 9 ani

un jepcar,un camatar,un bisnitar,o zdreamta martaloaga care si-a primit o corectie binemeritata!iar despre bodyguarzi,numai de bine )!!!sa mai tot invete minte persoane de genul acesta,daca intr-adevar ei au facut-o! thumbs up
Raspunde

Eroare de anuntz!

Acum 9 ani

Publicarea acestui eveniment a fost scris gresit. Victima e victima nu pe nedrept. A dat un pumn unui baiat la intrarea in toaleta clubului iar baiatul scuipa sange prin club dupa care bodyguarzii l`au insotit spre individ ca sa`l scoata afara iar el a vrut din nou sa se bata si a sarit la unul din bodyguarzi care a fost ajutat automat de colegii lui. Victima este baiatul batut prima data la baie de acest individ.
Raspunde

dw

Acum 9 ani

Florin, acest camatar, bisnitar,zdreanta cum spui tu este un om. personal nu iti doresc tie parintilor si eventual copiilor tai, sa treceti prin ce a trecut el iar, familia ta sa treaca prin ce trece a lui. in fata legii este un om care si.a platit datoriile iar tu esti UN NIMENI sa-l judeci! caracterul tau pute de 1000 de ori mai rau decat al lui din moment ce te bucuri ca unui om i se intampla asa ceva cu politia langa. iti doresc tie si tuturor binevoitorior ce isi dau cu parera sa aveti parte in viata dupa cat de curati sunteti si aveti sufletul. nu sunteti niciunul in masura sa-l judecati pt asta exista lege si D.zeu. nu stiu cum puteti unii sa fiti atat de mizerabili. vedeti.va de vietiile voastre.
Raspunde

Pt Florin

Acum 9 ani

Esti un frustrat si un inhibat in viata reala. Te vad parca cum te lauzi cu ce ai scris in speranta ca vei primi si tu o bere gratis in club. Sunt de acord cu dw si iti doresc sa patesti si tu raul pt care te bucuri.
Raspunde

pt dw

Acum 9 ani

ce va mai supara adevarul pe cate unii,mai ales cand vine vorba de cate un apropiat!acum il mai scoate-ti si vreun milusel pe \'saracutul\' Clapa! pai daca are familie si ii pasa de ea,nu mai bine statea el in banca lui (si traia fericit pana la adanci batraneti)si ii lasa in pace pe pustanii in care a dat!?numai ca unii cand beau si trag pe nas uita de familii si se cred niste zmei care cred ca pot sa faca orice oricui.din pacate pentru el i s-au cam inecat corabiile! shit happens! se pare ca-si va reveni,ceea ce-i si doresc!
Raspunde

brrrrrrrrrrrrrr

Acum 9 ani

hai gata cu comment la jeguri penale...ce dreak ii da ti atata importantza...azi maine il faceti v.i.p. k pe berbecali....aceste specimene isi au locul dupa gratii pe viatza...dk erau romanii hotaritzi rezolvau cu ,,9mm,, asa specimene fara drept de apel.so ia la bot si el si zdreantza de tamplaru si informatorii gaborilor de la anconda .zdrenze
Raspunde

victorio

Acum 9 ani

Daca era un om corect acest camatar,bisnitar.....nu lovea un alt client al clubului din senin,acest client fiind chiar prietenul meu,dupa care sa luat la bataie cu alti clienti la baie,in nici un caz ca l-au batut baetii de la security.Ei doar l-au scos afara si au chemat politia.Se pare ca cei care sunt in potriva baietiilor de la security Liquid au uitat cata teroare au bagat in oamenii din sibiu ani la rand acesti camatari .Acum dinto data e si el om.Este un nemernic si se pare ca si-a reluat obiceiurile vechi si bate oameni nevinovati prin cluburi.Un bulangiu....
Raspunde

C

Acum 9 ani

Citeste: ***www.turnulsfatului.ro/19628/batut-de-bodyguarzii-din-liquid-pentru-ca-n-a-vrut-sa-se-dea-la-o-parte-%7C-video.html. Mai credeti ca bodyguarzii sunt chiar asa blanzi ???
Raspunde

....

Acum 9 ani

imi pare rau sa va anunt dar bodyguarzi nu bat \"din senin\". In primu rand iti zic odata frumos de doua ori da a 3a oara normal ca se enerveaza...ca orice om normal.asa ca nu mai vb voi din filme si judecati daca nu stiti. mai bine taceti si vedeti-va de oalele voastre. PUNCT
Raspunde

...

Acum 9 ani

Nr 23 esti tare. Dupa cum pui prolema mi-e lar ca esti unul dintre bodyguarzii de ieri. Esti un ... n-am cuvinte. PUNCT !!!
Raspunde

zt

Acum 9 ani

Nu mai vb voi crestiniilor ,si luati apararea la un escroc cum e clapa ca a sarit la bataie si la politisti.Ce va mai place sa vb din filme.clapa e cel mai mare oparit bulangist......
Raspunde

paul

Acum 9 ani

am citit commuri-le voastre si m-am crucit da itradevar liquid si alte cluburi din oras sunt frecventate de multi minori si copii de procurori directori smecheri etc toti mucosii astia daca le cumpara parintii lor penali cate un bmw audi sau porsche se cred buricu pamantului cand de fapt ei sunt numai niste analfabeti alcoolisti drogati si curve jegoase cica asta-igeneratia viitorului e generatia ratatilor si loserilor cat despre clapa el nu vrea sa inteleaga ca i-a trecut vremea ca la bureti nu mai e ca-n anii 90 cand se batea cu apvistii la btt sau ridicat alti smecheri in sibiu care io trag la orice ora asta e ghinion va salut
Raspunde

legionarul

Acum 9 ani

Gunoaiele trebuie sa primeasca ceea ce merita!Clapa este o mare lichea care nu are ce asa caute in libertate.
Raspunde

legionarul

Acum 9 ani

Gunoaiele trebuie sa primeasca ceea ce merita!Clapa este o mare lichea care nu are ce asa caute in libertate.
Raspunde

..

Acum 9 ani

Un gunoi de om Clapa asta , un camatar care nu are ce cauta in libertate!
Raspunde

dw

Acum 9 ani

Atatia frustrati...traiti.va propriile vieti, nu pe ale altora....in spatele unor comentarii anonime sunteti toti destepti si smecheri....nu aveti familii si o viata proprie?? atunci traiti.o pe a altora...in continuare.....
Raspunde

x

Acum 9 ani

nimeni nu e corect si sfint pe lumea asta, problema era ca nu trebuia sa-l bata in halul asta,7 pe 1, indiferent care ar fi fost motivele trebuia sa se aplaneze problema cit se putea de civilizat pt a evita orice circ si balamuc, e simplu sa te bati e mai greu sa fi cu capul pe umeri si sa gindesti ca bataia si orgoliile prostesi nu duc la nimic bun, iar dupa astfel de incidente sufera toata lumea pina la urma...
Raspunde

paul

Acum 9 ani

pt x imi pare bine ca am citit un comm foarte aproape de realitate ce ai scris e in mare parte corect dar nu uita ca si clapa ca si alti mari smardoi candva precum braconu neala turcu popescu sasu tamplaru si violatoru de bighidiu au sfarsit prost ori la parnaie ori sifonati rau toti sa nu uite un lucru nu faci rau ca sa vezi bine niciodataaaaa
Raspunde

A

Acum 9 ani

Daca unul din voi ati fi luat un pumn in club fara motiv cu siguranta ati fi cerut bodyguarzilor sa va ajute. Daca nu ar fi bodyguarzi la cluburi si`ar rupe toti capul tinand cont ca toti merg la club sa bea. Sunt victima agresata joi la club liquid de acest individ. A luat bataie ptr ca a sarit la bodyguarzi. Sa nu judecam noi dupa cum credem printr`un comentariu. Nu doresc nimanui raul.
Raspunde

Gogu

Acum 9 ani

Saracu clapa ...vai vai...ca ia dat un pumn unui copil,ce mai ziceti???asta nu conteaza????iar dak are doi copii sa stea acasa cu ei,nu prin cluburi sa faca scandal!a sunat repede televiziunea pentru ce???de ce nu a zis ca a dat intr-un copil???
Raspunde

paul

Acum 9 ani

bai gogu danke pt aceasta informatie probabil ai fost de fata dar cum vine treaba cai-a dat un pumn unui copil ca tot nu inteleg ce***cauta copilu in liquid pt ca daca era minor nu avea voie am fost prin multe tari civilizate si ca minor n-ai ce cauta acolo chiar daca sunt neutru tin sa-i dau dreptate lui clapa asa e firea lui imediat ai sare mustaru dar acest copil probabil minor din cate spui tu ce draku cauta acolo in liquid unde vin numai smardoi smecheri pitipoance moooiste si interlopi protejati de politie parchet si servicii secrete asa ca gogule mai lasa-ne cu prostiile tale pschuussss
Raspunde

stasy

Acum 9 ani

Clapa nu e decit un mascarici cu minte de adolescent cu fumuri in cap,ce au facut astia nu mai e la \"moda\" nici la sate.Justitia ar trebuii sa isi faca treaba pt ca astfel de personaje de desene animate sa nu mai tulbure ordindea si linistea,si sa primeasca ceea ce merita.Ar trebui ca politia sa isi faca datoria si sa nu mai tolereze violenta sub nici o forma.
Raspunde

...

Acum 9 ani

gogu...copiii nu stau prin cluburi....si nu cred ca un om, clapa, tu, eu sau oricine altcineva e atat de tampit sa dea un pumn cuiva,....asa din senin..fara motiv...iar daca omul e nebun..il dai afara si chemi politia...fiind 7 bodyguarzi nu cred ca e greu sa ti un om pana vin cei de la politie....dar e mai usor sa ii cari bate in cap....7 oameni la 1.....pana il bagi in spital....asa putand sa te lauzi cat de smecher ai fost...asta ti se putea intampla tie, mie sau oricui.....daca era asa nenorocit omul trebuia sa lase politia cu care se pupa in cur ei tot timpul si nu sa procedeze asa!!!!
Raspunde

paul

Acum 9 ani

stasy si 37 amandoi aveti dreptate dar la acesti interlopi nu poti sa le stergi memoria si sa-i transformi peste noapte in oameni cinstiti dar pe de alta parte si multi bodyguarzi fac de multe ori pe eroii si pe desteptii in loc sa se uite-n oglinda cum arata si cat sunt de imbecili imi aduc aminte o intamplare din 2001 eram prin sibiu cu cativa prieteni colegi de munca din germania seara am zis sa mergem in clubu caro era la moda atunci cand sa intram un bodyguard mai smecher i-a spus unui prieten ca nu are voie sa intre in club pt ca e cu adidasi el fiind de fapt cu niste pantofi tip sport marca diadora dar de culoare maro inchis acest prieten a ramas perplex si m-a intrebat curios pe germana care-i treaba i-am spus de asa zisele reguli de la caro si pe urma enervandu -se normal am plecat in alt club deci acest club caro a pierdut din start 4 clienti cu bani care aveau chef de distractie si totul numai din cauza acestor namile fara creier numiti bodyguarzi a doua zi am aflat adevaratul motiv pt care nu am fost lasati in club unul dintre amici neamt fiind era foarte bine facut mergea la sala de 14 ani probabil aceasti bodyguarzi retardati erau invidiosi pe el si uite asa acesti colegi ai mei nemti au spus ca nu mai calca never in romania asta plina de idioti curve penale si guvernanti mafioti va salut pe toti
Raspunde

A

Acum 9 ani

Eu fiind cel batut stiu ce spun si nu cred ca cineva are voie sa te bata fara motiv. Pur si simplu urcam scarile de la baie si sus el statea si vorbea la telefon inainte sa fac dreapta spre coltare am luat direct un pumn fara sa`mi spuna ceva. Ganditi putin inainte sa scrieti ceva. Daca imi pierdeam controlul si cadeam pe acele scari cu siguranta nu mai puteam scrie acuma poate nici nu mai existam. pana tine`ti apararea unui om vinovat aveti si voi grija de voi. Nebuni sunt peste tot. Lume multa - oameni putini ! A luat`o asa ptr ca la interventia lor cand m`a batut a dat intr`un bodyguard.
Raspunde

duttet

Acum 9 ani

clapa jugulat! respect la bodyguarzi!
Raspunde

\"cine stie!\"

Acum 9 ani

Clapa,seful bisnitarilor in anii 90\' a inselat sute de oameni luandu-le economiile prin metode ca \"taca si smen\" si luand sute de fete cu japca.In anii cand nu a mai mers bisnita s-a reprofilat pe talharii si furturi fiind intotdeauna \"creierul operatiunilor\" apoi cand i s-au legat \"sagetile\"a devenit camatar de succes si traficant de etnobotanice din care consuma pana si-a prajit creierii.Doar nu crede cineva ca traieste din singura afacere pe care a avut-o in 20 de ani ,asociere la un magazin de telefoane de 2/2 mp,pana si masina pe care o conduce are o \"sora geamana\".De data asta interlopul sef si grupul lui de camatari au incercat sa muste o nuca prea tare pentru dintii lor.Probabil ca si bodyguarzii de la Liquid sunt \"grup infractional\" la fel cum este orice echipa de fotbal,rugby sau hochei intre care se nasc violente datorita activitatii pe care o practica.
Raspunde

kkk

Acum 9 ani

va dati cu parerea bitangi prosti ce sunteti vorbiti de oameni, pastiloasele alea de la liquid in viata lor nu aveau voie sa sara la bataie cu pari pe un singur om, au 2 tone jegosii si au luat pari... to be continued. data viitoare o sa scrieti saracii bodyguarzi... au fost violati.
Raspunde

adrian

Acum 9 ani

urmeazâ asociatu tâu sifonu ***
Raspunde

paul

Acum 9 ani

pt kkk si cel de la 46 imi place de voi ca va tineti tari pe pozitii dar ar fi bine sa si aveti acoperire si spate pt ca cine l-au aranjat pe clapa precis au rel mari in politie parchet garda etc si nu uitati ca e greu sa fii number one in sibiu exemplu concret vedeti ce au patit tamplaru judele sasu procuroru berghezan tantana si multi altii eu va doresc multa bafta dar e foarte greu
Raspunde

WE

Acum 9 ani

LASA CA E BINE ASA.ISI MERITA BATAIA CA EL NU O FI FACUT RAU LA LUME....SA FIM SERIOSI. MARI INTERLOPI MARAM SI ACUMA ISI IAU BATAI PRIN ORAS SI MERG LA GARDA CA ZDRENTELE.
Raspunde

WE

Acum 9 ani

DAR CINE E MA CLAPA ASTA 46.PE CINE A BATUT EL IN ORASU ASTA VREODATA.SA-MI ZICETI SI MIE MACAR UNU.DE O TOT DATI ATATA CU EL CE CIUMEG ESTE EL.
Raspunde

ptkkk

Acum 9 ani

Grija mare Clapa(kkk) sa nu cumva sa ajungi bonzai cu vreo creanga in ochiu maro,ca la ce se scrie pe aici ai cam mari sanse sa ti se intample in viitorul apropiat!
Raspunde

x

Acum 9 ani

problema in orasul acesta este ca sint prea multi \'\'smecheri\'\' pe cap de locuitor, sau prea multi se cred smecheri.........si de fapt....nu e nici unul....
Raspunde

anonim

Acum 9 ani

stati linistiti ca dupa ip toti puteti fi gasiti, nu conteaza cu cine tineti si ii pacat pentru niste comentari aiurea .........
Raspunde

Eu

Acum 9 ani

In editia de astazi a aparut un articol despre un baietel de 3 ani care a murit la Spitalul Jud Sibiu in urma unei operatii banale de polipi. Sa nu se supere nimeni dara cred ca acolo ar trebui sa apara comentariile voastre. Comentariul meu este scris sub pseudonimul \"VREM DREPTATE\" . Cititi si dati-mi sau nu dreptate. Este mai importanta parerea voastra acolo. Amurit un copil nevinovat de 3 ani din cauza unor nenorociti si nimeni nu spune nimic. Vreau sa va aud. VREM DREPTATE !!!!!!
Raspunde

UNU CARE VA CUNOASTE

Acum 9 ani

la puscarie cu MIRCEA POPA acolo ii este locul la o jigodie plin de anabolizante .LA PUSCARIE CU TOATE ZDRENTELE CARE LE-A CRESCUT EL.
Raspunde

eu tot eu

Acum 9 ani

ba nu mai comentati aiurea...toti sunteti smecheri pe net,de erati in locu lui cum era...si aia 7 insi pe unu singur tare ....hahaha...1 pe 1 frate care era mai tare da avea vreunu tupeu...roata e rotunda si atunci sa vedeti voi cand se intorarce si va paleste
Raspunde

:))

Acum 9 ani

Asta nu ramane asa
Raspunde

k1

Acum 9 ani

e normal ca nu va ramane asa sunt multi batuti in acel club, un exemplu CLAUDIU FRANCU care a luato si a ramas cu ea numai ca zdrentele sunt zdrente nu vin singuri cas 7 insa pt fiecare nas iasi are cineva nasul nu uitati STITI VOI CARE ATI FOST ACOLO PREZENTI.
Raspunde

RomanTurcu

Acum 9 ani

bodyguarzii de la Liquid chiar si-au facut treaba, cu putin exces de zel dar si-au facut-o... cat de smecheri poa sa fie Clapa asta .. .. sare la bataie si cand si-o ia cheama politia, televiziunea si face declaratii anonime?
Raspunde

dw

Acum 9 ani

roman turcu...nu imi doresc sa vad cum ai reactiona tu dupa ce ti.ar crapa capul 7 zdr..... cu batele si tu sa fii singur...doamne fereste, nu merita nimeni...iar daca clapa nu e asa smecher de ce nu s.au batut parte in parte...ca 2 barbati....hai despre ce vorbim...fiecare sa.si primeasca ce merita dar de la egal la egal.....nu cum se intampla printre gunoaie...ne ascundem sub comentarii si amenintari anonime si ne dam smecheri ca rupem capete ajutati de altii.........fiti barbati si faceti parte in parte daca tot va place bataia ca la animale...
Raspunde

xxx

Acum 9 ani

ADEVARU ESTE CA TOTI RATATII MERG LA SALA SE UNFLA SI DUPA AIA GATA SUNT SI EI bodyguarzii IN ORASU ASTA NU SUNT SMECHERII NUMAI FRAIERI DAR VEDETI CA VA VINE RANDUL ASA CA UMBLATI IN GASCA CA , CUI PE CUI SE SCOATE !!!
Raspunde

pfff :))))

Acum 9 ani

Alexandra Stan arata mai rau decat Clapa asta si parca tot nu s-a plans asa!vad ca bodyduarzii astia nu prea stiu sa bata!cred ca impresarul Alexandrei Stan ar fi facut treaba mai buna!
Raspunde

RomanTurcu

Acum 9 ani

pt. DW.. frate ai dreptate, dar zi-mi si mie cand a sarit vreodata Clapa la bataie si a dat-o parte in parte. Mereu e cu grupul lui de bisnitari-camatari gata sa sara oricand pt el plus inca 5-10 atarnache sarantoci care stau pe langa el doar-doar le mai pica si lor o intrare in club si un suc. Cati a batut Clapa la gramada cum si-a luat-o el acum? mai mult de jumate l-ar face parte in parte fara drept de apel.. asta daca nu da din senin (ca i se pare lui ca te-ai uitat urat sau ca ai parul lung sau ca nu-i place ca esti imbracat mai bine ca el sau ca ai nu´s ce gagica care pe el l-a refuzat) in copii. Omu vrea sa faca legea, sa fie el legea sa bata, dar cand si-o fura, vrea dreptate, cheama politia, face pe victima. Imi doresc ca asta pe care l-a lovit acum sa tina minte si sa-i crape capul cand o fi un bosorog. I-ar sta bine in puscarie, poate in america sa-i rupa negrii curu. Daca-i tine careva parte lu Clapa ori e defect la bila ori e din grupul lui de atarnache
Raspunde

ttt

Acum 9 ani

bulangiilor fata in fat el e domnu si cu anonimat va credeti marii..il jichniti ..lasati timpu sa vorbeasca..:))bodyguarzi aia de 7 -8 anii sunt in acelas stadiu nu au avansat deloc ..dar privitil p el ..
Raspunde

anonim:):):)

Acum 9 ani

ba astia care credeti ca sunteti smecheri si comentati prosti si aberati atata ca clapa e un drogat si o zdreamta dc nu va dati ma numele sa stie toata lume cn sunteti sigur acuma aveti morcovu in ***** dar stati linistiti ca va baga zdreamta aia care ziceti voi morcovu la toti in***** si la bodyguarzi aia care sa cred smecheri si la care le iau uni partea si aia sunt niste drogati si niste injectati care cu siguranta fac parte din alt clan sigur acuma o sa inceapa razboiu ca sa aveti c comenta kakatilor care sunteti tinetiva bn sau ascundetiva ca o sa va ia pe toti asa in parte
Raspunde

tt

Acum 9 ani

hi-hi
Raspunde

RomanTurcu

Acum 9 ani

vad cat a evoluat Clapa asta in 20 de ani. de pe vremea BTT-ului scandaluri atunci, scandaluri acum, frumos a mai avansat
Raspunde

hopaaaa

Acum 9 ani

no cea la loc mo......astias VIP-urile sibiului,,,,....ua ha ha
Raspunde

pentru cunostinta voastra

Acum 9 ani

Clapa dan nu face bine cea ce face se da smardoi cu cine nu trebuie zice ca fiecare persoana isi are nasul
Raspunde

pentru cunostinta voastra

Acum 9 ani

hopaa vez ca vine dupa tine la gemania la munchen
Raspunde

S6IvBaYw

Acum 8 ani

Info Start. A toll free QuotesChimp's hot line may reply queries that you might have regarding homeandinjury insurance: (800) 221-4954.
Raspunde