Duminică,
29.11.2020
Innorat
Acum
0°C

TSTV. Cine va canta in Piata Mare de Revelion

09 Decembrie 2014 17:36

Primarul interimar, Astrid Fodor, a numit în ultima ediție a emisiunii Turnul Sfatului TV două nume care vor concerta în noaptea de Revelion din Piața Mare. ALături de acești artiști, Fodor a amintit și numele prezentatorului: Cătălin Măruță. O condiție de netrecut pentru lista artiștilor: fără manele!
Video TSTV cu artiștii pomeniți de Astrid Fodor:
 
 

Alin Bratu

de Alin Bratu

Politic
Telefon:
0745 590 991

alin[at]turnulsfatului.ro

Comentarii

7 comentarii

sibian

Acum 5 ani

nu in ultimul rand, la cumpana dintre ani va canta la cavalul cu barba celebrul joseph !
Raspunde

@1

Acum 5 ani

,,,va canta la cimpoi cu pedale...s-avem pardon..hi hi hi:)))))))))iar ca prezentator au si adus pe cineva,pe mascariciul ala penibil de marula-maruta!
Raspunde

Victor

Acum 5 ani

Vrei si ai nevoie de ALTCEVA? Invata ceva nou, bazeaza-te pe fortele tale proprii, nu mai astepta nimic de la altii, incepe sa gandesti ALTFEL, schimba modul de gandire. Afacerile sunt viitorul, iar internetul in ziua de azi este folosit in mai toate domeniile. Cred ca a venit momentul sa faci o schimbare in viata ta. Vei avea mereu suportul meu, ofer ajutor pas cu pas pana vei reusi sa te descurci singur. Puteti desfasura aceasta activitate si de la domiciliul personal. Daca ai -peste 18 ani, -un calculator -internet -2-3 ore libere pe zi -seriozitate si implicare in munca de echipa. -vointa -rabdare -disciplina aplica la acest anunt. De ce sa aplici la acest anunt? Ca sa ai independenta ta financiara, sa ai succesul tau, sa fi un om liber si sa ai o afacere prospera, sa fi propriul tau stapan. Investeste putin din timpul tau, sa iti asiguri viitorul. Ma gasesti la
Raspunde

ptr 2

Acum 5 ani

hai cheamo pe mumata sa prezinte in seara de revelion.
Raspunde

Ionut

Acum 5 ani

Alt sclav mai mare ca ala nu o putut gasii..??? Nici nu o sa vin in Piata Mare sa l aud pe Lachele de Maruta X(.... nu vreau sa trec cu ala in noul an :|
Raspunde

alt sibian

Acum 5 ani

supriza serii, pe surse: Georg va evolua la saxofon cu gușă !!!! participantii vor primi beșini gratuite !!!
Raspunde

sibian

Acum 5 ani

Super Nana si Fun Factory trupe senzationale si foarte cunoscute! Buna idee!
Raspunde