Luni,
18.08.2025
Parțial Noros
Acum
22°C

Copac căzut pe carosabil, pe Coposu

Copac căzut pe carosabil, pe Coposu

Actualizare 2 Copacul a fost îndepărtat de pe carosabil, transmit reprezentanții ISU. Ambele sensuri au fost deblocate.

Actualizare Bulevardul Coposu este blocat pe sensul dinspre spital spre centru, transmit reprezentanții IPJ, iar traficul este dirijat de polițiști. Din fericire, nimeni nu a fost rănit. Copacul a căzut dinspre partea zidului vechi al cetății, aproape de stația de autobuz, peste trotuar, până pe carosabil.

copac cazut coposu

Știrea inițială

Un echipaj de pompieri intervine la această oră pe Blvd Coposu,  pentru îndepărtarea unui copac căzut pe carosabil care blochează circulația, transmit reprezentanții Inspectoratului pentru Situații de Urgență Sibiu.

foto Info Trafic Sibiu

copac cazut coposu

 

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi

Comentarii

4 comentarii

Fdeedwdaerxsrdsrgdeydsj

Acum 8 ani

Si normal la cum "Dorei" angajati de her fodor "curata" copacii!
Raspunde

m

Acum 8 ani

@e-Manuela Lasa-o balta, omule
Raspunde

Olingpia Gafosdea

Acum 8 ani

...uai băiețaș, viez ca "traji" dup' tantii falsi, uai!...
Raspunde

lex

Acum 8 ani

solutia primariei . taiem totul si nu mai plantam nimic
Raspunde
Anuleaza raspuns

Lasa un comentariu

Toate comentariile sunt moderate înainte de postarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv de pe această platformă. Mulțumim. Adresa ta de email nu va fi publicată.

Sus