Duminică,
14.07.2024
Cer Senin
Acum
34°C

Accident stupid în Dealul Dăii. Șoferul a oprit motorul să economisească benzină și s-a blocat volanul

Accident stupid în Dealul Dăii. Șoferul a oprit motorul să economisească benzină și s-a blocat volanul

Un accident neobișnuit a avut loc în urmă cu câteva minute în Dealul Dăii, după ce un șofer a vrut să economisească niște combustibil și a oprit motorul. Volanul mașinii s-a blocat și autovehiculul s-a oprit într-un șanț, răsturnându-se pe marginea drumului.

Accidentul a avut loc în zona cartierului Bavaria și imediat s-au deplasat la fața locului un echipaj SMURD și o autospecială pentru descarcerare.

Viața șoferului nu este pusă în pericol, el primind îngrijiri medicale pentru traumatism cranian și toracic.

 

Cauți un loc de muncă sau vrei un job mai bun? Pe turnulsfatului.ro/locuridemunca ai de unde alege. Wenglor, Stefanini, Takata, Gnoato Est, RSK Development, Arvato Bartelsmann, Fântânița Haiducului, Harting, Unimat, Compa, Soma, Kulinarium, Expertarom, Astra Film, Hilton, Flaro, SmileCredit, Carrefour, Donuterie, Standard 8, Einstein și alții angajează acum.

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Stefan Dobre

de Stefan Dobre

Administrație
Telefon:
0724 605 815

Comentarii

14 comentarii

Gioni

Acum 7 ani

pai cat de prost sa fii ??
Raspunde

Sofer

Acum 7 ani

Numa' cat sa opresti motorul in mers...
Raspunde

el

Acum 7 ani

Ce sofer e asta? Nu stie ca se blocheaza volanul si servofrana, economie de benzina, no acum pomeneste economia...
Raspunde

...

Acum 7 ani

acum stie...
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

IonutVl

Acum 7 ani

Si eu economisesc benzina la bemveu meu, da eu numai scot din viteza si merge la vale ca vantu. voi astia din sibiu sinteti cam prosti.
Raspunde

ion

Acum 7 ani

cred ca tu esti cam prost domnu' daca ai avea computer de bord la masina cu consumu instantaneu ai vedea ca la vale in viteza nu se consuma combustibil dar daca o scoti din viteza o sa consume. incearca si te minuneaza
Raspunde

un sibian

Acum 7 ani

tu cand te intorci in VL sa te lauzi cu banii pe care i-ai cersit prin SB, te arunci cu beamveul tau direct in Cibin, ca doar se varsa in olt, la gramada cu toata canalizarea, si te duce oltu pana la ma-ta acasa, te intalnesti cu ea direct cand isi spala covoarele in olt!!
Raspunde

sibian

Acum 7 ani

..asa se intampla cand iei permisul pe bani dati pe la spate.Sunt multi soferi care nu ar trebui sa posede permis
Raspunde

averageJoe

Acum 7 ani

Care-i pb? Omu si-a atins scopul :). O vreme nu mai baga deloc combustibil.
Raspunde

Popa

Acum 7 ani

Daca ar fi avut bmw negru si venea dinspre Boita mai intelegeam ... :-)
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Cristian

Acum 7 ani

Lasa ca are si satul Saghii prostii si taranii lui si inca multi.
Raspunde

...

Acum 7 ani

unul este Cristian
Raspunde

honda

Acum 7 ani

Pentru toti pastravii cu bemeveu care vin invers pe olt sa schimbe directia frate ca sunt praf si la condus dar na la pesti se stie ca nu au memorie!!!
Raspunde