In ziua de 06.04.2018 pe toate traseele se va circula în programele de SAMBATA, cu excepţia traseelor 111-118, pe care se va circula astfel:
Traseul 111: plecări statia ,,CIMITIR” la orele: 5:40, 13:50, 22:00
Traseul 113: plecări statia ,,VALEA AURIE” la orele: 5:50, 13:55, 22:10
Traseul 114: plecări statia ,,IRMES” la orele: 5:40, 13:55, 22:00
Traseul 115: plecări statia ,,LIBRA” la orele: 5:40, 13:45, 22:00
Traseele 111,113,114,115: Plecari din statia ,, MARQUARDT” la orele:
6:46, 14:42, 15:00, 22:42, 23:15.
Traseul 112: plecări statia ,,IRMES” la orele: 6:10, 14:10, 22:10
Traseul 116: plecări statia ,,VALEA AURIE” la orele: 6:20, 14:20, 22:20
Traseul 117: plecări statia ,,OBOR” la orele: 6:19, 14:19, 22:19
Traseul 118: plecări statia ,,CEMA” la orele: 6:10, 14:10, 22:10
Traseele 112,116,117,118: Plecări din statia ,, SC CONTINENTAL” la orele: 7:15, 15:15, 23:15.
In ziua de 07.04.2018 se va circula în programele de DUMINICA, cu excepţia traseelor 111-118, pe care se va circula astfel:
Traseul 111: plecări statia ,,CIMITIR” la orele: 5:40, 13:50, 17:37
Traseul 113: plecări statia ,,VALEA AURIE” la orele: 5:50, 13:55, 17:40
Traseul 114: plecări statia ,,IRMES” la orele: 5:40, 13:55, 17:40
Traseul 115: plecări statia ,,LIBRA” la orele: 5:40, 13:45, 17:35
Traseele 111,113,114,115: Plecări din statia ,, MARQUARDT” la orele: 6:46, 15:00, 18:50
Traseele 112,116,117,118: Plecări din staţia ,, SC CONTINENTAL” la ora: 7:15.
In ziua de 08.04.2018 se va circula în program de DUMINICA, între orele 10:00 – 20:00.
Pe traseele 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117,118 nu se va circula.
In ziua de 09.04.2018 se va circula în programele de DUMINICA, cu excepţia traseelor 111-118, pe care se va circula astfel:
Traseul 111: plecări statia ,,CIMITIR” la orele: 5:40, 13:50, 22:00
Traseul 113: plecări statia ,,VALEA AURIE” la orele: 5:50, 13:50, 22:10
Traseul 114: plecări statia ,,IRMES” la orele: 5:40, 13:55, 22:00
Traseul 115: plecări statia ,,LIBRA” la orele: 5:40, 13:45, 22:00
Traseele 111,113,114,115: Plecări din staţia ,, MARQUARDT” la orele: 6:46, 15:00, 23:15.
Pe traseul 22 ( Sibiu – Păltiniş) se va circula în program normal în toată perioada, cu excepţia zilei de 08.04.2018 când prima plecare va fi la ora: 11:00 din Gară.
Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).
Vizualizari: 1410
Ultimele comentarii
Acum 11 ore
MB
Acum 11 ore
Claudiu
Acum 11 ore
Liberal autentic
Acum 11 ore
Neli Oproiu
Acum 11 ore
Bobo