Duminică,
22.05.2022
Acum
0°C

FOTO Președinta Consiliului Județean și-a serbat ziua de naștere cu colegii de partid

FOTO Președinta Consiliului Județean și-a serbat ziua de naștere cu colegii de partid

Momente de la ziua de naștere a președintei Consiliului Județean Sibiu, Daniela Cîmpean, au fost publicate pe Facebook de către colegii acesteia de partid.

Petrecerea a avut loc la restaurantul cel mai recent deschis în centrul Sibiului, Fain. La aniversarea celor 48 de ani, Daniela Cîmpean a avut-o printre invitați și pe Raluca Turcan, președinta organizației județene de partid. Vicepreședintele CJ Sibiu, Marcel Luca, primarul comunei Boița, Nicolae Cocoș, Sorin și Alina Huciu (inițiatorii Echipei Galbene, prin intermediul căreia liberalii sibieni organizează o serie de acte caritabile) s-au numărat printre invitați. De altfel, aceștia din urmă au și dat publicității pe pagina lor de Facebook imaginile de la eveniment.

Urmăriți-ne pe Instagram / Facebook / YouTube

Traian Deleanu

de Traian Deleanu

Investigații, Administrație
Telefon:
0740 039 148
E-mail: traian[at]turnulsfatului.ro

Comentarii

27 comentarii

Petrică fără frica

Acum 5 luni

Desigur toți grămadă și fără mască în interior. Probabil și vaccinați la ghiuvetă.
Raspunde

Till Eulenspiegel

Acum 5 luni

Eugen unde-i?Lipseste motivat sau nemotivat?
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Mariana Țovârnițel

Acum 5 luni

Te iubim, Daniela! Toti sibienii te iubesc, nu lua in seama replicile veneticilor care nu stiu cu ce se mananca acest oras cosmopolit, occidental si emancipat!
Raspunde

Io Tzom Ping

Acum 5 luni

Ca bine zici !
Raspunde

Vivi Dragan

Acum 5 luni

Nu apare in poza si prietenul Iordanescu ?
Raspunde

Mulțumim

Acum 5 luni

Ca ne arătați o grămada de parveniți
Raspunde

Semper

Acum 5 luni

Iordanescu e prezent cu spiritul. Si spiritul lui ii implineste pe cei din pe-ne-le -ul local ( cum ar zice robotul prezidential)
Raspunde

No name

Acum 5 luni

Titlul unui articol de la voi de pe site: "Arafat: Efectele petrecerilor de Revelion le vom vedea cam la o săptămână-două. Nu toată lumea va respecta regulile" Se pare ca a inceput mai devreme!
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Un sibian

Acum 5 luni

O știre banala, o persoană își sărbătorește ziua de naștere. Chiar și la asta românu se trezește sa comenteze aiurea...De asta e Romania unde e!
Raspunde

Rusu

Acum 5 luni

Nu, nu este „o persoana“, este o PERSOANA PUBLICA!

Raspunde

John

Acum 5 luni

Ce frumoase sunteti doamnelor. Si domnnu dezvoltator imobiliar care zice ca ii baga USR-ul bete-n roate, ce frumos sta acolo in spate. Felicitari PSD sibiu!

Raspunde

Frecuciu Buhaian

Acum 5 luni

Oare cine i-o facut machiajul la Raluca ? Vreau sa-mi deie si mie decorativa la casă .
Raspunde

Dinu paturica

Acum 5 luni

Mesajul postarii: Ma doare in ... de voi, bai sarakilor! PS. Ala cu ochelari de soare cine-i ? Vreun nou cordaci pnlist.
Raspunde

Birtu

Acum 5 luni

Pai la o asa aniversare trebuie sponsori,doar nu va plati sarbatatorita. Nu se procedeaza asa in elita,cei cu functii mari primesc,nu dau.
Raspunde

Mandea

Acum 5 luni

Daniela Cimpean cladeste, inca de la instauraea sa o noua "Camorra". Pentru a-si putea satisface interesele personale si de partid isi construieste reteaua de aserviti in toate subordonatele, pana la nivel de femeie de serviciu, daca considera ca e cazul. Aduce doar oameni incompetenti care nu cracnesc la ordinele ei. La multi ani nasa!
Raspunde

Andrei

Acum 5 luni

Parca nu ai voie in restaurant fara masca daca esti in piciare, doar daca esti pe scaun la masa ai voie fara masca. Intre timp noi suntem amendati pt ca mergem singuri pe starda fara masca. Multumim tanti Turcana pt ca ne arati ca regulile sunt doar pt p***me.
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

Gigi

Acum 5 luni

Numa sarakii comentează:)))
Raspunde

Cici de la Valcea

Acum 5 luni

Sarakii comenteaza, shmenarii actioneaza.
Raspunde

Alexx

Acum 5 luni

Lipseste “DraCnea”, ca si asa sunteti toti o apa si un pamant
Raspunde

Munteanu

Acum 5 luni

Am scris ca doamnele nu sunt chiar frumoase si mi-au cenzurat comentariul... Hmmm... machiajul dnei Turcan este inspirat dintr-un film de serie neagra?
Raspunde

Popa

Acum 5 luni

la ce restaurant se afla aceasta trupa cu certificate verzi? Au verificat daca nu sunt microfoane in pereti?
Raspunde

King of the jungle

Acum 5 luni

OOOO! Se mai poarta animal printurile? Credeam ca respectivele toale sunt rezervate unei anumite categorii de persoane.. :)))
Raspunde

Dumitru Hulea

Acum 5 luni

Alo, Poliția municipiului Sibiu vă rog să sesizați faptul că din nou niciun participant la petrecere nu a purtat masca de protecție conform Legii 55/2020.
Raspunde

Munteanu

Acum 5 luni

Iar comentezi, mai carcotasule?
Raspunde

@@@

Acum 5 luni

Urata locatie! Alta n-au gasit?

Raspunde

Gheorghe

Acum 5 luni

Spune-mi cu cine umbli ca sa-ti spun cine esti! Ce clasa politica avem. Intotdeaunea dragi nostri politicieni cand au alte interese decat cele ale alegatorilor se afirma cu prieteni, ca nu pot mai mult. Oameni destepti au alte preocupari.
Raspunde