Agenţia Judeţeană pentru Ocuparea Forţei de Muncă Sibiu anunţă că în judeţ sunt disponibile 171 de posturi. Astfel, în Sibiu oferta este de 145 de posturi vacante, în Agnita de 12, în Dumbrăveni de 9, în Mediaş de 4, iar în Avrig este disponibil un singur post.
Din totalul locurilor de muncă, 30 se adresează persoanelor cu studii superioare - agent contractări şi achiziţii, inginer construcţii hidrotehnice, inginer de sistem în informatică, inginer electronist transporturi şi telecomunicaţii, inginer electromecanic, inginer mecanic, inginer de sistem software, inginer producţie, manager proiect informatic, programator, proiectant inginer mecanic, recepţioner hotel, în timp ce 141 sunt pentru persoane fără studii superioare.
Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).
Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi
Vizualizari: 383
Ultimele comentarii
Acum 6 minute
Asdfasdf
Acum 8 minute
Vivi Dragan
Acum 13 minute
Vivi Dragan
Acum 16 minute
Asdfasdf
Acum 22 minute
@Dragan Cristina