ACTUALIZARE ora 16.40 - Cinci persoane au fost rănite în urma accidentului. Una dintre acestea a refuzat îngrijirile medicale, iar celelalte patru au fost transportate la Unitatea de Primiri Urgențe.
Traficul în zonă este în continuare blocat.
Știrea inițială:
Trei mașini și un autobuz au fost implicate într-un accident care a avut loc în această după-amiază, pe Calea Șurii Mici.
Mai mulți oameni implicați în coliziune au nevoie de îngrijiri medicale. La locul accidentului au plecat trei echipaje SMURD și un echipaj de descarcerare. Din primele informații sunt 6 răniți.
Potrivit primelor cercetări de la fața locului, șoferul unei mașini a ieșit fără să se asigure din ansamblul imobiliar Magnolia. Din stânga și dreapta veneau, regulamentar, alte două mașini. Toate cele trei mașini s-au ciocnit iar, din impact, una dintre acestea a fost proiectată în autobuzul oprit în stație.
Foto principala: Info Trafic Sibiu, Ana Maria Cucerzan
Ai fost martorul unui eveniment care crezi că ar merita să fie prezentat în ziar?
Folosește modulul de sesizări din TS App, aplicația de mobil Turnul Sfatului, iar noi vom prelua și aprofunda subiectul.
Descarcă aplicația de aici: https://tsfatului.app.link/download
Urmăriți-ne pe Instagram / Facebook / YouTube
Tag-uri: autobuz Măneşti-Polieşti , Primiri Urgențe , trafic , Calea Şurii Mici , Accident Vascular Cerebral , Drumul Hoţilor , trafic blocat , Info Trafic Sibiu , Ana Maria Cucerzan , bilanțul victimelor
Vizualizari: 5964
Ultimele comentarii
Acum 1 oră
Anwald
Acum 1 oră
Papa di Gio
Acum 1 oră
Papa di Gio
Acum 1 oră
Ogarul visiniu
Acum 1 oră
Vivi Dragan