Joi,
02.07.2020
Cer Senin
Acum
25°C

Sfatul Poliției: Nu mai mergeți la mall, e totul blocat!

15 August 2019 14:16

Sfatul Poliției: Nu mai mergeți la mall, e totul blocat!

Polițiștii sibieni au transmis joi, la prânz, un mesaj către șoferii care vor să meargă la cumpărături în următoarele ore.

Polițitii spun că întreaga parcare de la Sibiu Shopping City este plină, iar drumurile de acces în zonă sunt pline, prin urmare recomandarea este să evitați această parte a orașului în următoarele ore.

”Municipiul Sibiu - Șelimbăr, tronsonul și direcția V. Milea - Shopping City, trafic foarte aglomerat, pe alocuri blocat, îndeosebi în sensul giratoriu Șelimbăr. Parcarea mall-ului este plină. Recomandăm evitarea zonei în orele imediat următoare”, au transmis polițitii din cadrul IPJ Sibiu.
Sursa foto: Info trafic jud. Sibiu

Stefan Dobre

de Stefan Dobre

Administrație
Telefon:
0724 605 815

Comentarii

10 comentarii

Vespasian Vecerdea

Acum 10 luni

A merge la mall este o obligatie fundamentala a noastra, a sibienilor avuti! Nimeni nu ne poate impidica sa ne etalam valoarea, nici ploaia nici frigul!
Raspunde

Ridichie Iglesias

Acum 10 luni

Sigur era un film bun la cinematograful din mall !
Raspunde

cinefilul

Acum 10 luni

Ha, ha, ha! Cand vom avea si noi un cinematograf ca lumea? Numai haleala si magazine de doi bani in mall!
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

S

Acum 10 luni

@dancp2 Lasa, ca sunt plătiți în plus. Și poate vor sa muncească fix în ziua aia. Plus oamenii care vor sa facă asta într-o zi libera, sa meargă la mall, pt ca în zilele de lucru poate sunt prea praf sa o mai facă, după atâtea ore de munca. Plus turiștii, care vor sa se oprească și intr-a sa un loc. Apropo, poate vrei ca și tot personalul hotelurilor și restaurantelor sa aibă liber pe 15 august. Sau toți polițiștii.
Raspunde

IOO

Acum 10 luni

Cei mai multi nu sunt platiti in plus, li se da doar o zi libera si nici aia cand vor ei ci cand vrea stapanul. Da, ar trebui ca liberele de sarbatori sa fie obligatorii pentru toti angajatorii mai putin cei cu foc continuu. Nimeni nu moare fara sa merga la mall de sarbatori!
Raspunde

forrest gump

Acum 10 luni

Unii dintre noi merg cu masina sindicatului, adica pe jos. Ferice de noi!
Raspunde

dancp2

Acum 10 luni

propun ca sarbatori sa fie inchis!nu ca nu-i fain mall-ul da si vinzatorii pote au sf.maria.
Raspunde

Bianca

Acum 10 luni

Este adevarat!!! Spatii comerciale se deschid la greu, dar parcari deloc!!! Foarte greu se circula!!!!
Raspunde

mihai

Acum 10 luni

Cam atâta știu românii să facă într-o zi liberă - să isi plimbe fundul cu mașina spre mall. Exceptând "decât-eștii" care preferă să isi petreacă concediul pe dn1 sau a2...
Raspunde

S

Acum 10 luni

Uof, va fi bine cu 2 malluri, oricât și-ar face unii probleme ca zona gării va deveni aglomerata.
Raspunde