Publicitate
Publicitate
Publicitate - SOMA Sibiu

Accident grav în Ialomița. Patru oameni au murit

T.S.
0
accident-ialomita-foto-obiectiv-net-ghwm

Patru persoane au decedat în urma accidentului care a avut loc miercuri dimineaţă, pe DN 2, între localităţile Moviliţa şi Sineşti, judeţul Ialomiţa, fiind implicate două autoutilitare şi un autoturism.

Publicitate
Publicitate

„În această dimineaţă, pe DN 2, între localităţile Moviliţa şi Sineşti s-a produs un accident de circulaţie ca urmare a coliziunii între 2 autoutilitare şi un autoturism. În urma impactului au rezultat 6 victime, dintre care 4 persoane decedate”, au precizat reprezentanţii IPJ Ialomiţa, citați de Agerpres.

Publicitate

Pentru preluarea răniţilor, la faţa locului a intervenit un elicopter SMURD.

foto obiectiv.net

 

 

Publicitate
Publicitate

Alătură-te comunității

Publicitate
Publicitate

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Toate comentariile sunt moderate de către redactorii TS, înainte de publicarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv/licențios sau informațiile false. Mulțumim.

Publicitate
Publicitate