Sâmbătă,
25.06.2022
Cer Senin
Acum
12°C

Președintele "cool". Iohannis, comparat de internauți cu Schwarzenegger, Tom Cruise sau James Bond

Președintele

Fotografiile postate astăzi pe pagina oficială a președintelui Klaus Iohannis au făcut deliciul internauților și au stârnit admirația doamnelor. Iohannis a vizitat baza Mihail Kogălniceanu din Constanța unde s-a întâlnit cu militari români și cei ai forțelor aliate, aflați pe teritoriul României.

iohannis

Însă ținuta și atitudinea președintelui statului au fost mult mai discutate decât obiectivele vizitei în sine. C#teva din  comentariile apărute la fotografiile postate îl compara pe acesta cu actori celebri:

"No, acum sunt invidios. 

Urmăriți-ne pe Instagram / Facebook / YouTube

Comentarii

14 comentarii

Mihai

Acum 4 ani

ce rahat de articol
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

///

Acum 4 ani

Aeata ca un sas batran! Genul de sas baraior care vine sa-si caute nevasta in Romania!
Raspunde

€€€€€€

Acum 4 ani

James Blond !
Raspunde

politrucul

Acum 4 ani

La de-astea e bun dl. presedinte!
Raspunde

Comentariu ascuns din cauza ratingului negativ. Dacă totuși doriți să citiți comentariul, click aici.

politrucul

Acum 4 ani

Mereti mah, ca va pute gura!
Raspunde

Franz din Dobarca

Acum 4 ani

No herr President - foarte cool -- asta ne-o mai trebuit !
Raspunde

guvernul tudose

Acum 4 ani

Cu James Bond? Atunci dl. presedinte s-ar putea prezenta astfel> Johannis. Klaus Johannis. (Celebra replica din filmele cu James Bond> Bond. James Bond)
Raspunde

gigi contra

Acum 4 ani

Pozele sunt la misto?
Raspunde

Balena rosie

Acum 4 ani

PSD-isti mâncătorii de r_a_h_a_t ! Față de opincaru sudist Dragnea si buhaitul cu mutra de betiv Tudose, KWJ le da clasa de departe.
Raspunde

raspopitul

Acum 4 ani

Care James Bond? Asta-i Gogu, chelnerul tomnatic, la agatat gagici ieftine pe faleza la Mamaia. Fumeaza tigari mentolate ca-i pute gura, si-si parfumeaza ciorapii cu after shave.
Raspunde

Ina

Acum 4 ani

Ia uite ce sar postacii cand nimic nu au a spune! Sau poate e doar unul?!?
Raspunde

politrucul

Acum 4 ani

Bah n-auzirati, mereti ca va pute gura?!
Raspunde