Joi,
11.09.2025
Partial Noros
Acum
19°C

În week-end se deschide ștrandul din Cisnădie. Prețuri mici

În week-end se deschide ștrandul din Cisnădie. Prețuri mici

Primăria orașului Cisnădie anunță că de la 1 iulie se deschide oficial ştrandul din localitate.

Cei care vor să meargă să se răcorească în Cisnădie vor trebui să plătească 20 lei pe zi pentru adult. Copiii, elevii şi studenţi plătesc doar 10 lei pentru un bilet de intrare.

Persoanele care doresc să închirieze un şezlong trebuie să plătească 5 lei/zi.

Ștrandul va fi deschis de luni până duminică, începând cu ora 10.00 până la orele 19:30.

În comparație, ștrandul Aqua Fun din Sibiu taxează cu 40 de lei adulții și 30 de lei elevii, studenții și pensionari. După ora 16:00 tariful descris mai sus se înjumătățește: 20 de lei adulții și 15 lei copiii.

La Sibiu copiii sub 3 ani au intrarea liberă, iar șezlongul este inclus în preț în limita disponibilității.

Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).

Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi

Stefan Dobre

de Stefan Dobre

Administrație
Telefon:
0724 605 815

Comentarii

0 comentarii

Anuleaza raspuns

Lasa un comentariu

Toate comentariile sunt moderate înainte de postarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv de pe această platformă. Mulțumim. Adresa ta de email nu va fi publicată.

Sus