Mâine, 22 decembrie, de la ora 10,25 va avea loc la Monumentul Eroilor Revoluţiei din 1989 din faţa Inspectoratului de Poliţie al Judeţului Sibiu, o ceremonie de depunere de coroane şi jerbe de flori, în cadrul manifestărilor organizate cu prilejul Zilei Eroilor Martiri Decedaţi în Revoluţia Română din Decembrie 1989.
Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).
Alătură-te comunității
Un răspuns
Toate comentariile sunt moderate de către redactorii TS, înainte de publicarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv/licențios sau informațiile false. Mulțumim.
Acum ar fi bun Brasovul…..interesant…
Să sperăm că trenul ăsta periurban va rezolva ceva probleme ale traficului, dar nu prea cred.
Incep sa se faca iar planuri si strategii pentru urmatorul „cincinal”…se apropie usor usor campania electorala locala. Turistii nu stau…
atat de obosit incat s-a angajat cu buna stiinta in depasire pe linie dubla continua. un gunoi.
Orasul este in colaps din toate punctele de vedere ! Calitatea vietii a decazut dramatic in oras ! Totul este…













Lasă un răspuns