Marţi,
14.07.2020
Partial Noros
Acum
16°C

Echipa de minifotbal Juventus Sibiu şi-a aflat adversarele din grupele Champions League

27 August 2016 09:52

Echipa de minifotbal Juventus Sibiu şi-a aflat adversarele din grupele Champions League

Echipa de minifotbal Juventus Sibiu a fost repartizată în grupa K, în prima ediţie a Champions League, alături de Klub Mladih Odranci (Slovenia), Team Panto Group (Muntenegru) şi Aramis SE-Mad Dogs (Ungaria).

Competiția va avea loc între 23 şi 25 septembrie 2016, la care vor participa alături de echipe din Austria, Spania, Slovenia, Slovacia, Ungaria, Cehia, Kazakstan, Bosnia-Herțegovina, Croația, Serbia, Bulgaria, Ucraina, Belgia, Letonia, Lituania, Polonia etc. şi opt echipe din România.

Din România, vor mai evolua şi echipele Golden Boys Bacău din România, E ON Iași, AEK Oradea, FC Boromir Râmnicu Vâlcea,Tanzmannschaft București, Old Boys București, MAV Sport Timișoara.

Iată cum arată toate grupele:

Group A: Veni Vidi Vici (Croația), Szigetszentmiklós BE4PRO (Ungaria), Gamblers Most (Cehia), LPF Tolmin (Slovenia)

Group B: Deltum Burgas (Bulgaria), FC Slavia (Ucraina), Bolzing FC (Germania), LSA Sixte Perwez Chaudfontaine (Belgia)

Group C: CB Kula (Croația), DOK Šabac (Serbia), FC Gostbau Wien (Austria), Gold ins Sofia (Bulgaria)

Group D: InterDnestrCom (Rep.Moldova), FC Letka (Slovacia), Tukuma Brāļi (Letonia), Vienna Walzer (Austria)

Group E: Sbornaya Blagoevgrad (Bulgaria), Luna Gato (Bosnia-Herțegovina), FC Eagles (Lituania), Ostravský Zábřeh (Cehia)

Group F: Florgrade FC Santa Maria da Feira (Portugalia), FLYING CATER-GROUP Łódź (Polonia), Ecos (Bosnia), E ON Iași  (România)

Group G: Align FC (Grecia), Mé-Szi Frucht KFT (Ungaria), Restaurace U Pecků (Cehia), Violeta (Bosnia)

Group H: Gloria Victis Warszawa (Polonia), Eco Lux (Rep.Moldova), Sykies FC (Grecia), Lokomotive (Letonia)

Group I: Silvija Trade (Slovenia), Polimark Belgrade (Serbia), Il Rotino A.S.D. Club (Italia), FC Nikers (Letonia)

Group J: AEK Oradea (România), Homemax Sofia (Bulgaria) National Winner Turkey, Menežeris (Slovacia)

Group K: Klub Mladih Odranci (Slovenia), Team Panto Group (Muntenegru), Aramis SE-Mad Dogs (Ungaria), Juventus Sibiu (România)

Group L: 4 ASA LISIČIĆ (Croația), Amigos FC (Grecia), Tanzmannschaft București (România), KCM-OCP Plovdiv (Bulgaria)

Group M: Sindikat Krke (Slovenia), Sairan (Kazakstan), FC Boromir Râmnicu Vâlcea (România), Basque Country (Spania)

Group N: ART METALI JUNAJTED (Croația), Old Boys București (România), HSC Internationale Graz (Austria), Standart (Kazakstan)

Group O: Zamm (Bosnia-Herțegovina ), BMK Werbedesign (Cehia), Dadi Export (Muntenegru), Freshmarket Sofia (Bulgaria)

Group P: ŠD Prežganje (Slovenia), Titiboys (Spania), MAV Sport Timișoara (România), Neftokhimik Burgas (Bulgaria)

Group Q: KCM Plovdiv (Bulgaria), Sixte Brain (Belgia), Sport fraternity of the Cathedral (Muntenegru), Golden Boys Bacău (România)

Adrian Stoinea

de Adrian Stoinea

Sport
Telefon:
0764 614 986

Comentarii

1 comentarii

K.Samuel

Acum 3 ani

Unde va avea loc competitia?
Raspunde
Anuleaza raspuns

Lasa un comentariu

Toate comentariile sunt moderate înainte de postarea pe site, pentru a elimina limbajul agresiv de pe această platformă. Mulțumim. Adresa ta de email nu va fi publicată.

Sus