Asociația Județeană de Turism Sibiu va participa la Târgul Internațional de Turism din București. Târgul va avea loc în perioada 29 septembrie -2 octombrie. AJTS participă la acest târg alături de partenerii din Federația Asociațiilor de Promovare Turistică din România. „Invităm totodată operatorii din judeţ, care doresc să îşi facă cunoscută oferta pentru sezonul toamnă-iarnă, să transmită materialele de promovare în format electronic pe adresa [email protected]”, transmit reprezentanții AJTS. Târgul va avea loc la Palatul Parlamentului sub numele de „Winter Holiday”
Abonează-te la canalul de WhatsApp al Turnul Sfatului pentru a afla în timp real știrile relevante de la Sibiu: accesează linkul de aici și apasă opțiunea Follow (Urmăriți).
Dacă ți-a plăcut, distribuie articolul și prietenilor tăi
Tag-uri: Winter Holiday , Federaţia Asociaţiilor , Târgul Internaţional , Promovare Turistică , Palatul Parlamentului , Asociaţia Judeţeană , Turism Sibiu
Vizualizari: 499
Ultimele comentarii
Acum 1 oră
@Barosanu
Acum 1 oră
@AndreiM fascistul de serviciu
Acum 1 oră
Periscop
Acum 2 ore
Emil
Acum 2 ore
Emil